< Inne marki samochodów

nowe logo Volkswagena

Leasing Volkswagen

Uzyskaj najlepsze możliwe warunki leasingu i ubezpieczenia GAP dla Twojego Volkswagena

Wybierz lepsze warunki finansowania Volkswagena

Leasing

  • Otrzymasz oferty od bankowych leasingodawców
  • Porównasz warunki i unikniesz kosztownych błędów

Ubezpieczenie GAP

  • Poznasz korzyści z ubezpieczenia GAP przy leasingu
  • Kupisz dobry GAP fakturowy taniej na włąsną rękę
Kluczyk samochodowy leżący na środkowej konsoli obok automatycznej dźwigni zmiany biegów wewnątrz samochodu

Leasing i Ubezpieczenie GAP dla Twojego Volkswagena

Dobrze trafiłeś, jeśli rozważasz leasing Volkswagena lub zastanawiasz się nad ubezpieczeniem GAP. Na FmLeasing.pl w prosty sposób otrzymasz oferty bezpośrednio od sprawdzonych bankowych leasingodawców, a dzięki naszej analizie i poradom znajdziesz oszczędności i unikniesz błędów, które mogłyby Cię sporo kosztować.

Ale to nie wszystko! Dowiesz się również, jak ważne jest ubezpieczenie GAP przy leasingu i kupisz tu dobry GAP fakturowy dużo taniej.

Od 2009 ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami. Dlatego znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i doświadczenia, które pomogą Ci korzystnie sfinansować wybranego przez Ciebie Volkswagena.

Zdecydowanie polecam, zarówno jeśli chodzi o pomoc w wyborze leasingodawcy jak i dodatkowe oferty (typu ubezpiecznie GAP). Na portalu FmLeasing.pl można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące leasingu, całość przedstawiona w czytelny i prosty sposób. Jeżeli chodzi o samą analizę czy dodatkowe usługi, to całość na zdecydowanie wysokim poziomie, zwłaszcza kontakt z personelem. Ubezpieczenie GAP chyba najbardziej korzystne ze wszystkich ofert.
 
Bardzo pomocny portal, mnóstwo informacji na temat leasingu, narzędzia kalkulujące i przedstawiające koszty. Po otrzymaniu ofert od leasingodawców przydatna, bezpłatna analiza i wskazówki, możliwość zakupienia konkurencyjnego ubezpieczenia GAP. Wszystko co potrzebne do leasingu w jednym miejscu, także z pewnością polecam, zdecydowanie warto skorzystać.
 

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl

Leasing Volkswagen Kalkulator

Skorzystaj z Kalkulatora Leasingu jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Volkswagen, ale także aut każdego innego producenta.

Cena samochodu (w złotych, bez groszy)
Nowy / Używany
Pierwsza wpłata
Okres leasingu
Wykup
Rata leasingowa*
Koszt całkowity*
* - uśrednione na podstawie WIBOR 1M = 5,81% oraz wysokości marż stosowanych przez czołowych leasingodawców w dniach 28 marca - 4 kwietnia 2024

Otrzymaj oferty Leasingu Volkswagen

Leasing aut osobowych i dostawczych marki Volkswagen dostępny jest w 22 firmach leasingowych. Najlepszym i jednocześnie najprostszym sposobem, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu najlepiej ocenianych bankowych leasingodawców jest nasza Wyszukiwarka Leasingu. Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników. Dzięki temu porównasz warunki, a nasza analiza ułatwi Ci wybór dobrego i taniego leasingu oraz pozwoli uniknąć kosztownych błędów.

Ubezpieczenie GAP Volkswagen (RTI)

Ubezpieczenie GAP jest ważnym dodatkiem do leasingu i chroni Cię przed stratami w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej Twojego Volkswagena. Więcej na ten temat dowiesz się tu: Ubezpieczenie GAP w leasingu. Natomiast tu otrzymasz ofertę dobrego, a przy okazji tańszego GAP fakturowego: Kalkulator Ubezpieczenia GAP. Poniżej zobaczysz przykładowe ceny naszego GAP fakturowego (RTI).

Cena GAP dla Volkswagena kosztującego od 101 tys. do 150 tys. zł

 Limit GAP
50 tys. zł
Limit GAP
100 tys. zł
Limit GAP
150 tys. zł
24 miesiące 1134 zł
jednorazowo
1175 zł
jednorazowo
1175 zł
jednorazowo
36 miesięcy 1499 zł
jednorazowo
1539 zł
jednorazowo
1539 zł
jednorazowo
48 miesięcy 2025 zł
jednorazowo
2106 zł
jednorazowo
2106 zł
jednorazowo
60 miesięcy 2390 zł
jednorazowo
2511 zł
jednorazowo
2511 zł
jednorazowo

Porady dotyczące wyboru Leasingu i GAP

Poniższe 4 poradniki z całą pewnością ułatwią Ci wybór dobrego jakościowo i atrakcyjnego cenowo leasingu oraz ubezpieczenia GAP/RTI. Więcej naszych porad znajdziesz tu: Poradnik Leasingowy

Tablica z napisem ABC i książkiPierwszy leasing - poradnik dla początkujących

Po raz pierwszy zainteresowałeś się leasingiem? Nie wiesz zbyt wiele na ten temat? Czy to dobre rozwiązanie, o co w nim chodzi, ile kosztuje, od czego zacząć itd.?


Mężczyzna analizujący dokumenty przed komputeremMegaporadnik: Umiejętny wybór oferty leasingu

Wszystkie niezbędne rady dla zamierzających zawrzeć umowę leasingu w jednym miejscu. Zapoznanie i zastosowanie się do nich umożliwi wybór korzystnej i dobrze dobranej oferty i firmy leasingowej, a także pozwoli uniknąć kosztownych błędów.


Kobiece dłonie chroniące zabawkowy samochód osobowy symbolizujące ochronę ubezpieczenia GAPUbezpieczenia GAP – poradnik dla początkujących

Po raz pierwszy zainteresowałeś się ubezpieczeniem GAP dla swojego samochodu? Nie wiesz co to jest, jak działa, czy to dobre rozwiązanie i czy warto z niego skorzystać? Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego.


Dłonie mężczyzny ubranego w garnitur chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowyUbezpieczenie GAP w leasingu

Ile powinno kosztować ubezpieczenie GAP? Gdzie można je wykupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy i czy w ogóle warto ubezpieczać samochód?


Volkswageny Poleasingowe oraz Nowe dostępne od ręki

Nie wybrałeś jeszcze Volkswagena, którego chciałbyś wziąć w leasing? Możesz go poszukać równocześnie z finansowaniem, o czym dokładniej piszemy tu: Chcę samochód w leasingu. Od czego muszę zacząć?

Poniższe przyciski przekierują Cię do miejsc, które pomogą Ci w poszukiwaniach Volkswagena:

  • do wirtualnego salonu, w którym znajdziesz Volkswageny dostępne od ręki na placach dealerskich w całej Polsce. (Tutaj znajdziesz pełne zestawienie także innych marek: Nowe samochody dostępne od ręki w polskich salonach)
  • do oferty poleasingowej wszystkich polskich firm leasingowych i flotowych, które wystawiają na sprzedaż używane, poleasingowe Volkswageny oraz wszystkie inne marki.

Nowe Volkswageny gotowe do odbioru

Volkswageny poleasingowe

Volkswagen Leasing opinie

Fabryczne finansowanie Volkswagena zapewnia spółka z grupy koncernu: Volkswagen Financial Services. Niestety zarówno jakość obsługi, jak i rozwiązania umowne pozostawiają wiele do życzenia w przypadku tej firmy. Choć w ostatnim czasie obserwujemy poprawę, jednak nadal kontakt z firmą w przypadku załatwiania spraw nietypowych jest bardzo utrudniony. VFS ma jednak tę dużą zaletę, że często może przedstawić korzystne warunki leasingu, czasem nawet tańsze od finansowania bankowego. Dlatego, mimo słabszej jakości tego leasingu, warto uzyskać ich ofertę w salonie Volkswagena dla lepszego porównania. Preferencyjne warunki nie dotyczą jednak GAP (RTI) oferowanego przez VFS. Jest on stosunkowo drogi, dlatego mnóstwo klientów biorących leasing VFS korzysta z GAP oferowanego na FmLeasing.pl. Opinie leasingobiorców o leasingu Volkswagena znajdziesz na forum: Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services

Ikona forumNie warto brać pierwszej lepszej oferty u dealera. Klient chciał kupić samochód w salonie, ale otrzymał przeciętną ofertę. Zwrócił się do FmLeasing.pl i otrzymał lepiej wyposażony samochód i tańszy leasing, co zaoszczędziło mu prawie 13 tys. zł. Do tego dostał też tańsze ubezpieczenie AC/OC i GAP. – historia na forum: Zastanawiam się nad leasingiem

Rankingi i zestawienia

20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych

Przedstawiamy ranking dwudziestu najczęściej kupowanych i branych przez polskich przedsiębiorców w leasing nowych samochodów osobowych. Może on posłużyć niektórym z was jako inspiracja. Zwłaszcza tym, którzy mają zamiar zmienić auto na nowe, a nie mają ściśle określonej marki czy modelu. W przypadku samochodów kierowanie się gustami innych ma sporo zalet i bardzo niewiele wad. Czytaj dalej…

10 najczęściej leasingowanych samochodów dostawczych

Sprawdź ranking dziesięciu najczęściej kupowanych i branych przez polskich przedsiębiorców w leasing nowych aut dostawczych. Opisujemy kryteria, jakimi warto się kierować przy wyborze „dostawczaka” do firmy oraz podpowiadamy, jak w trzech prostych krokach uzyskać dobry i tani leasing samochodu dostawczego zapewniając sobie tym samym niskie TCO, czyli całkowity koszt posiadania. Czytaj dalej…

Lista najtańszych nowych samochodów osobowych i dostawczych

Potrzebujesz taniego samochodu osobowego lub dostawczego typu VAN na potrzeby firmy? Twoi pracownicy muszą czymś jeździć w godzinach pracy? Masz już dość ciągłych awarii i dokładania do eksploatacji swoich starych i wysłużonych aut? Może to czas, żeby pomyśleć o nowym samochodzie? Prezentujemy najtańsze dostępne w Polsce modele samochodów osobowych oraz dostawczych typu VAN N1 wraz z kosztami ich leasingu. Czytaj dalej…

Najnowszy ranking firm leasingowych

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Czytaj dalej…

Joomla SEF URLs by Artio