< Inne marki samochodów

Leasing Volvo

Volvo - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Volvo. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Volvo poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Volvo.

Leasing samochodów marki Volvo

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

× Volvo z rabatem? Sprawdź co możemy zaoferować: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

Leasing Volvo w Polsce

Volvo – marka szwedzkich samochodów osobowych oraz ciężarowych, obecnie wchodząca w skład chińskiego koncernu Geely Automobile. Po latach, kiedy to modele osobowe oznaczano za pomocą liczb trzycyfrowych, teraz zastosowano oznaczenia literowe, gdzie poszczególnym literom odpowiada dany typ nadwozia samochodu (np. C to cabrio, a XC – pojazd o zwiększonych walorach terenowych).

To właśnie model o symbolu XC, a konkretniej XC60 jest zdecydowanie najczęściej wybieranym do leasingu modelem z palety Volvo. Kolejnym jest Volvo V40, a trzecim XC90. Następne są Volvo V60 i S60. Dużym zainteresowaniem potencjalnych leasingobiorców zaczynają cieszyć się nowe modele Volvo S90 i V90.

Fabrycznym finansującym Volvo w ramach programu Volvo Car Financial Services jest mLeasing Sp. z o.o., dawniej znana jako BRE Leasing. Jest to jeden z czołowych pod względem wartości rocznej sprzedaży leasingodawców w Polsce. Jednak pod względem jakości obsługi sprzedaży ustępuje wielu lepiej ocenianym przez klientów firmom. Również pod względem rozwiązań umownych mLeasing odstaje od czołówki, dlatego dobrym wyjściem jest porównanie oferty uzyskanej w salonie z propozycjami konkurencyjnych leasingodawców bankowych.

Warto przy okazji podkreślić, że wiele modeli Volvo przekracza cenowo możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu limit w kwocie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je tu: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT).

Oferta leasingowa dla marki Volvo - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Volvo, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Volvo, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Skorzystanie z Wyszukiwarki Leasingu to była czysta przyjemność. Wreszcie nie trzeba tracić cennego czasu na czytanie tego co drobnym drukiem, bo robicie to za nas. Chyba właśnie waszą pomoc w ocenie ofert i analizie cenię sobie najbardziej. Chociaż oczywiście same oferty też były lepsze od salonowych i to znacząco. Będę was polecać."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Volvo


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Volvo

Zdecydowanie najczęściej spotykanym modelem Volvo wśród samochodów poleasingowych jest XC60. Inne modele pojawiają się znacznie rzadziej. Zatem poszukując innego modelu Volvo z rynku poleasingowego (lub cesji) trzeba zazwyczaj uzbroić się w cierpliwość. W naszej bazie ogłoszeniowej można zazwyczaj znaleźć od kilkunastu, czasem więcej poleasingowych Volvo i tutaj też dominuje XC60.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Volvo

Używane Volvo można z powodzeniem sfinansować leasingiem. Dotyczy to zarówno samochodów sprzedawanych w Polsce, np.: z sieci dealerskiej lub z komisu, ale także aut sprowadzanych z innych krajów europejskich. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Volvo

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Volvo. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o Volvo na FmLeasing.pl

Okazje Volvo z rabatem

FmLeasing.pl współpracuje z dealerami marki Volvo. Jeśli planujesz nabyć nowe Volvo i nie wiesz jaki aktualnie możesz uzyskać rabat, to możemy przygotować gotową ofertę cenową z rabatem. Więcej: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

21 kwi 2020, 22:26

Nowe V60 dostępne od czerwca ‘18, ale można już zamawiać

Nowe Volvo V60 - lifting 2018

Nowe V60 jest prawdopodobnie tym modelem, którego brakowało dotychczas w palecie Volvo. Obecna V60-ka była dla wielu osób zbyt mała. Dlatego pojawienie się kombi z prawdziwego zdarzenia może przyciągnąć do salonów Volvo wielu klientów. Producent podał już polski cennik – dealerzy są co prawda jeszcze trochę zdezorientowani, ale generalnie nową V60-kę można już zamawiać. Pierwsza partia powinna trafić do salonów w okolicach czerwca. Niewykluczone także, że w najbliższym czasie Volvo udostępni kilka modeli demo, które będą pojawiały się u wybranych dealerów. Cena V60 startuje od 147 tys. zł brutto za diesla D3 150 KM. Dostępne są jeszcze silniki D4 190 KM oraz benzynowe T5 250 KM, T6 310 i 340 KM oraz T8 390 KM. Warto wspomnieć, że wersja sedan, czyli S60 powinna zostać zaprezentowana mniej więcej w połowie 2018 roku.

24 lutego 2018, 10:31

Volvo XC90 T8 Plug-In Hybrid – 10 tys. miesięcznie wystarczy na jego leasing

Volvo XC90 T8 Plug-In Hybrid kosztuje ponad 350 tys. złotych, tym samym znalazło się wśród wymienionych przez nas pomysłów na samochód dla kogoś, kogo stać na ratę leasingu rzędu 10 tysięcy zł miesięcznie przez 3 lata. Choć to nie jedyne Volvo, które spełnia te kryterium, ponieważ zbliżoną ceną może pochwalić się także V90 T8 Plug-In Hybrid i V90 Cross Country T6. Więcej: Stać cię na ratę w wysokości 10 000 zł miesięcznie? Zobacz jaki samochód możesz wyleasingować

16 lutego 2018, 20:51

XC60 na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Volvo XC60 utrzymał się na liście, zajmując ostatecznie czternastą pozycję w rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych w całym 2017 roku. Jest to jednocześnie najdroższy model w zestawieniu i raczej nietypowa sytuacja, że auto, którego minimalne ceny zaczynają się od kwot grubo przekraczających 100 tys. zł wdarło się i przez wiele miesięcy utrzymało w gronie najpopularniejszych. Tym większe uznanie dla XC60-ki, że potrafi przyciągnąć tak wielu nabywców.

25.01.2018 - 19:36

Leasing Volvo w mLeasing - czy mogę odwołać podpisanie umowy?

Zamówiłem parę dni temu samochód - Volvo z 2017. Będzie do połowy grudnia, jak opóźnienie to koniec roku. Dealerzy Volvo współpracują z mLeasing. Jutro po południu mam podpisać umowę leasingową. Czytam teraz o mleasing i jest dużo opinii negatywnych że nawet za spóźnienie jednej raty mogą rozwiązać umowę i utrudniony z nimi jest kontakt a podobno dokumenty wysyłającą zwykłym listem? Czytaj dalej na forum...

13.11.2017 - 22:57
Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...