< powrót - Oferty leasingu

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych dostępny jest w 21 firmach flotowych (CFM)

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych - charakterystyka oferty

Wynajem długoterminowy pojazdów ogranicza się w Polsce w zasadzie wyłącznie do samochodów osobowych. Tylko jedna firma flotowa (CFM) oferuje wynajem samochodów dostawczych i ciężarowych. Większość firm preferuje obsługę średnich i dużych przedsiębiorców, którzy posiadają liczną flotę pojazdów. Niemniej niektóre firmy są w stanie zaoferować skorzystanie z wynajmu długoterminowego także małym przedsiębiorcom, chcącym wynająć kilka lub nawet jeden samochód. Oferta wynajmu ogranicza się wyłącznie do nowych samochodów, niemożliwe jest wynajmowanie aut używanych. Umowa najmu zawierana jest z reguły na okres od 2 do 4 lat (24 do 48 miesięcy), a najczęściej wybieranym jest okres 3 lat (36 miesięcy). W ramach raty wynajmu długoterminowego możliwe jest także skorzystanie z szerokiego wachlarza usług dodatkowych.

Warto wiedzieć więcej: Na czym polega wynajem długoterminowy, różnice w porównaniu z leasingiem?, Car Fleet Management, wynajem długoterminowy, itp. - co oznaczają te terminy?, Usługi składające się na wynajem (full service leasing) - jakie są i od czego zależy ich koszt? oraz Wynajem długoterminowy nie dla każdego - trudne przypadki

Wybór oferty wynajmu długoterminowego

Najlepszym i jednocześnie najprostszym sposobem, żeby otrzymać dobre i tanie oferty wynajmu długoterminowego od wielu dobrze ocenianych firm flotowych (CFM) jest nasza Wyszukiwarka Wynajmu Długoterminowego (CFM). Firmy flotowe (CFM) same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl