< powrót - Wyszukiwarka Leasingu (dowiedz się, jak działa)

Wyszukiwarka Leasingu - prześlij zapytanie

Otrzymasz oferty bezpośrednio od najlepszych firm leasingowych

Warunki i przedmiot leasingu

Dane kontaktowe

Potwierdzam zgodę na otrzymanie interesujących mnie informacji handlowych drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny ze mną przez FmLeasing Sp. z o.o. oraz firmy leasingowe działające poprzez Wyszukiwarkę Leasingu
Administratorem danych osobowych jest FmLeasing.pl Sp z o.o. - przewiń w dół, żeby poznać regulamin

FmLeasing.pl Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa
NIP: 5252868841, KRS: 0000909611, REGON: 389376057

Symbol człowieka stawiającego krok na schodekNastępny krok

1. Pierwsze oferty zaczniesz otrzymywać w ciągu kilkudziesięciu minut (w dniach roboczych) i spływają one z reguły w ciągu 1-2 dni.

2. Wykonamy bezpłatną analizę ofert i warunków umów (OWUL), które otrzymasz. Przypomnimy Ci o tej możliwości za 2 dni.

3. Sam wybierzesz najlepszą dla siebie propozycję leasingu. Korzystanie z Wyszukiwarki jest bezpłatne.

Symbol tarczy zapewniającej bezpieczeństwoWiarygodność i bezpieczeństwo

Już od 14 lat ułatwiamy Wam korzystanie z tańszego leasingu oferowanego przez najlepiej oceniane bankowe firmy leasingowe.

Stosujemy restrykcyjną politykę bezpieczeństwa. Dane, które nam udostępniasz wykorzystywane są wyłącznie do przygotowania ofert przez leasingodawców.

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl

Symbol słuchawek z mikrofonemWsparcie i pomoc

Po przesłaniu zapytania otrzymasz kontakt do eksperta FmLeasing.pl, jeśli będziesz chciał skorzystać z pomocy w wyborze oferty firmy leasingowej lub miał pytania natury prawnej i podatkowej.

W trakcie leasingu powiadamiamy o zmianach w prawie i podatkach oraz ostrzegamy o istotnych z punktu widzenia klientów i nie zawsze oficjalnych zdarzeniach dotyczących wybranego leasingodawcy.

Masz pytania dotyczące formularza?
Skontaktuj się z nami pod nr 510 381 800


FmLeasing.pl – o nas

Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl powstał w 2009 roku i jest pierwszym tego typu miejscem w internecie, poświęconym tematyce leasingu i wynajmu długoterminowego.

Celem naszym jest udostępnianie profesjonalnej platformy wymiany wiedzy, opinii i wiadomości związanych z leasingiem. Przedsiębiorcy i użytkownicy FmLeasing.pl mogą uzyskać pełną, ale przede wszystkim rzetelną i obiektywną wiedzę na temat branży leasingu i CFM.

Nie jesteśmy pośrednikami, brokerami, czy tak zwanymi doradcami leasingowymi. Nie reprezentujemy interesów żadnej z firm leasingowych. Naszą wiedzę opieramy na ponad 20-letniej znajomości branży leasingowej oraz doświadczeniu w tworzeniu popularnych w internecie serwisów i miejsc o charakterze społecznościowym.

Regulaminy i zasady

Joomla SEF URLs by Artio