Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

Poleasingowa sprzedaż i aukcje

Aukcje poleasingowe i poflotowe firm leasingowych pozwalają nabyć pojazd w korzystnej cenie. Szeroki wybór, regularnie poszerzana i aktualizowana baza ogłoszeń sprawiają, że łatwo można pośród nich znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Dostępna jest forma sprzedaży „kup teraz” oraz licytacje, czyli aukcje.

Licytacje poleasingowe

Duża popularność, jaką cieszą się licytacje poleasingowe, nie jest przypadkowa. W ofertach znajdują się zarówno samochody osobowe, pojazdy ciężarowe, maszyny, jak i urządzenia. Ich zakup jest korzystny dla przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Poleasingowa sprzedaż samochodów wyróżnia się niskimi cenami i dobrą jakością oferowanych pojazdów.

Baza ogłoszeń poleasingowych

Skorzystaj z naszej bazy ogłoszeń poleasingowych i wybierz pojazdy, których potrzebujesz do pracy lub codziennego przemieszczania się. Gwarantujemy najnowsze ogłoszenia, które są regularnie aktualizowane. Nieustannie również pojawiają się nowe oferty. U nas znajdziesz najlepsze ogłoszenia poleasingowe w kraju.

Czym są maszyny, samochody czy ciężarówki poleasingowe? Są to pojazdy, w przypadku których zakończył się okres leasingu, a nie wykupione wróciły do właściciela, który wystawia je na sprzedaż. Sprzedaż poleasingowa samochodów jest uzasadnionym posunięciem. Pojazdy wracają zwykle w bardzo dobrym stanie, po tym, jak przez dłuższy czas zarabiały. Teraz możliwe staje się przekazanie ich nowemu właścicielowi. Jeśli szukasz auta, to warto rozważyć taką opcję.

Dostępna jest również sprzedaż aut poflotowych, czyli takich, które przez ostatnie lata służyły jednej firmie. W ich wypadku cena zwykle jest jeszcze korzystniejsza. Sprawdź, czy zainteresują Cię ogłoszenia sprzedaży samochodów poflotowych.

Jeśli rozważasz inne opcje zakupu auta, to sprawdź również w naszej ofercie:

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń
Joomla SEF URLs by Artio

Szukaj

Portal FmLeasing.pl