Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Płock

Płock

Leasing w Płocku oferuje 26 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Płocku – oddziały

Firm leasingowych, które są obecne w Płocku nie ma może zbyt wiele, bo jest ich trzynaście – choć to oczywiście nadal sporo. Jednak nie oznacza to, że przedsiębiorcy z Płocka powinni ograniczać się tylko do wyboru spośród tej trzynastki. Obecnie zdecydowaną większość formalności realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane, dlatego jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej, możesz śmiało nie zwracać uwagi na fizyczną obecność placówki w swoim mieście – jest to praktycznie bez znaczenia. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on płockie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Płocku, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Płocka przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Płocku. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Płocka. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania w pomoc przy wyborze leasingu, jak i samej jego analizy. Serdecznie polecam!”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Płock oczami leasingodawców

  • miasto w środkowej Polsce (woj. mazowieckie)
  • siedziba ziemskiego powiatu płockiego
  • była siedziba województwa płockiego
  • ponad 120 tysięcy mieszkańców
  • wiodący przemysł: naftowy (siedziba Orlen)
  • przemysł drzewny, elektromaszynowy, materiałów budowlanych, spożywczy
  • port rzeczny
  • największa polska stocznia rzeczna

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej