Oferta poleasingowa i poflotowa na FmLeasing.pl - O co chodzi?

Baza ogłoszeń poleasingowych
Ogłoszenia poleasingowe wielu firm leasingowych w jednym miejscu. Co miesiąc dostępnych jest kilkaset aktualizowanych ogłoszeń
Przejdź >

Linki do stron z ofertą poleasingową
Zestawienie linków do oferty poleasingowej polskich firm leasingowych i flotowych. Linki przekierowują na strony leasingodawców.
Przejdź >

Warto wiedzieć o samochodach i sprzęcie poleasingowym

Zalety i wady poleasingowych i poflotowych
Uczciwość i rzetelność sprzedawcy, faktura z VAT, potwierdzony stan techniczny to zalety, a wady...
Dowiedz się więcej >

Informacja o prezentowanej ofercie

Ważną częścią działalności Portalu FmLeasing.pl jest prezentowanie oferty poleasingowej i poflotowej, w żargonie branżowym jest to nazwane remarketingiem. Wiele wskazuje na to, że znaczenie remarketingu w przypadku samochodów osobowych będzie szybko rosło, ponieważ coraz więcej firm, a także osób prywatnych decyduje się korzystać z leasingu z wysokim wykupem. Oznacza to, że korzystający nie wykupują pojazdu po zakończeniu leasingu, tylko zwracają go do finansującego. Dla finansujących oznacza to konieczność sprzedaży zwróconych aut. Każda z firm leasingowych i flotowych ma swoją indywidualną politykę związaną z remarketingiem. Wiele z nich sprzedaje samochody poprzez internet, a konkretniej w internecie zamieszcza swoją ofertę sprzedaży.

Na FmLeasing.pl udostępniamy kompleksowe zestawienie adresów serwisów i stron internetowych, na których można zapoznać się z ofertą poleasingową i poflotową polskich firm udzialejących leasingu i wynajmu długoterminowego.

Ponadto dysponujemy także własną bazą ogłoszeń, gdzie znajdziecie wiele, aktualizowanych codziennie ofert sprzedaży bądź licytacji przedmiotów poleasingowych.

Oczywiście na FmLeasing.pl znajdziecie nie tylko ofertę pokontraktową samochodów osobowych, ale także linki i ogłoszenia dotyczące samochodów ciężarowych i ciężkiego transportu ogółem, a także sprzętu, maszyn i urządzeń. Będą to przedmioty nie tylko niewykupione i zwrócone po zakończeniu kontraktu (umowy), ale także samochody i sprzęt z windykacji leasingowej, czyli najprościej rzecz ujmując, przedmioty odbierane klientom firm leasingowych, z powodu zaległości finansowych lub nie wywiązywania się z innych obowiązków nałożonych umową.

FmLeasing.pl nie prowadzi samodzielnej sprzedaży poleasingowej, a jedynie informuje o miejscach, gdzie taka sprzedaż się odbywa oraz o wybranych, wystawionych środkach trwałych (w formie ogłoszeń).

Joomla SEF URLs by Artio