Wybierz opcję Baza ogłoszeń poleasingowych, aby zapoznać się z ofertą dostępną na FmLeasing.pl, a następnie Linki do stron z ofertą poleasingową, aby sprawdzić ogłoszenia i aukcje wystawiane przez wszystkie polskie firmy leasingowe i flotowe. Dzięki temu na FmLeasing.pl masz wszystko w jednym miejscu.

Oferta poleasingowa i poflotowa na FmLeasing.pl - O co chodzi?

Baza ogłoszeń poleasingowych
Ogłoszenia poleasingowe wielu firm leasingowych w jednym miejscu. Co miesiąc dostępnych jest kilkaset aktualizowanych ogłoszeń
Przejdź >

Linki do stron z ofertą poleasingową
Zestawienie linków do oferty poleasingowej polskich firm leasingowych i flotowych. Linki przekierowują na strony leasingodawców.
Przejdź >

Poleasingowe samochody i sprzęt - To warto wiedzieć

Zalety i wady poleasingowych i poflotowych
Uczciwość i rzetelność sprzedawcy, faktura z VAT, potwierdzony stan techniczny to zalety, a wady...
Dowiedz się więcej >

Ogłoszenia i linki - aukcje, sprzedaż, cesje umów leasingu

Bardzo ważną częścią działalności Portalu FmLeasing.pl jest oferta poleasingowa, poflotowa i powindykacyjna (w żargonie branżowym jest to remarketing), a konkretnie ułatwianie dostępu do tego typu oferty. Wiele wskazuje na to, że znaczenie remarketingu w przypadku samochodów osobowych będzie szybko rosło w Polsce, ponieważ coraz więcej firm, a także osób prywatnych decyduje się korzystać z leasingu z wysokim wykupem (wynajem długoterminowy lub auto-abonament). Oznacza to, że korzystający nie wykupują pojazdu po zakończeniu kontraktu wynajmu, tylko zwracają go do finansującego. Dla leasingodawców oznacza to konieczność sprzedaży zwróconych aut na rynku wtórnym. Każda z firm leasingowych i flotowych ma swoją indywidualną politykę związaną z zagospodarowaniem sprzętu poleasingowego. Wiele z nich sprzedaje samochody oraz maszyny i urządzenia poprzez internet, a konkretniej w internecie zamieszcza swoją ofertę sprzedaży.

Na FmLeasing.pl udostępniamy kompleksowe zestawienie adresów serwisów i stron internetowych, na których można zapoznać się z ofertą poleasingową i poflotową polskich firm udzialejących leasingu i wynajmu długoterminowego.

Ponadto dysponujemy także własną bazą ogłoszeń, gdzie znajdziecie wiele, aktualizowanych codziennie ofert sprzedaży bądź licytacji przedmiotów poleasingowych, a także cesje umów, czyli ogłoszenia dotyczące leasingu do przejęcia.

Oczywiście na FmLeasing.pl znajdziecie nie tylko ofertę pokontraktową samochodów osobowych, ale także linki i ogłoszenia dotyczące samochodów ciężarowych i ciężkiego transportu ogółem, a także sprzętu, maszyn i urządzeń. Będą to przedmioty nie tylko niewykupione i zwrócone po zakończeniu kontraktu (umowy), ale także samochody i sprzęt z windykacji leasingowej, czyli najprościej rzecz ujmując, przedmioty odbierane klientom firm leasingowych, z powodu zaległości finansowych lub nie wywiązywania się z innych obowiązków nałożonych umową.

FmLeasing.pl nie prowadzi samodzielnej sprzedaży poleasingowej, a jedynie informuje o miejscach, gdzie taka sprzedaż się odbywa oraz o wybranych, wystawionych środkach trwałych (w formie ogłoszeń) Dzięki temu oferta poleasingowa znajduje się w jednym miejscu.

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl