< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL). Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa EFL - link

Europejski Fundusz Leasingowy oferuje nabycie środków poleasingowych w trybie aukcyjnym. Oferta dostępna jest na stronie internetowej:
Centrum Sprzedaży Poleasingowej EFL

Opis oferty poleasingowej EFL

Europejski Fundusz Leasingowy prowadzi Centrum Sprzedaży Poleasingowej w formie aukcyjnej. Każdy przedmiot można licytować z reguły przez 7 dni. Firma zamieszcza na aukcjach odebrane i zwrócone poleasingowe pojazdy, maszyny i urządzenia, komputery, sprzęt biurowy i telekomunikacyjny. W ofercie znajduje się zazwyczaj około 320 sztuk przedmiotów. Na stronie znajdują się także aukcje samochodów osobowych poflotowych, które trafiają po zakończonych kontraktach wynajmu długoterminowego z firmy Carefleet, czyli spółki „siostry” EFL, działającej w branży Car Fleet Management (CFM). W serwisie zamieszczane są także przedmioty klientów EFL (i nie tylko), którzy wykupili je wcześniej z leasingu i chcą sprzedaż w ramach oferowanej przez firmę usługi EFL DEAL.

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Zalety i wady poleasingowych i poflotowych
Uczciwość i rzetelność sprzedawcy, faktura z VAT, potwierdzony stan techniczny to zalety, a wady...
Dowiedz się więcej >

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl