< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL). Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa EFL - link

Europejski Fundusz Leasingowy oferuje nabycie środków poleasingowych w trybie aukcyjnym. Oferta dostępna jest na stronie internetowej:
Centrum Sprzedaży Poleasingowej EFL

Opis oferty poleasingowej EFL

Europejski Fundusz Leasingowy prowadzi Centrum Sprzedaży Poleasingowej w formie aukcyjnej. Każdy przedmiot można licytować z reguły przez 7 dni. Firma zamieszcza na aukcjach odebrane i zwrócone poleasingowe pojazdy, maszyny i urządzenia, komputery, sprzęt biurowy i telekomunikacyjny. W ofercie znajduje się zazwyczaj około 180 sztuk przedmiotów. Na stronie znajdują się także aukcje samochodów osobowych poflotowych, które trafiają po zakończonych kontraktach wynajmu długoterminowego z firmy Carefleet, czyli spółki „siostry” EFL, działającej w branży Car Fleet Management (CFM). W serwisie zamieszczane są także przedmioty klientów EFL (i nie tylko), którzy wykupili je wcześniej z leasingu i chcą sprzedaż w ramach oferowanej przez firmę usługi EFL DEAL.

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl