< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej Grenke Leasing. Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa Grenke Leasing - link

Oferta poleasingowa Grenke Leasing dostępna jest na stronie internetowej:
Oferta poleasingowa Grenke Leasing

Opis oferty poleasingowej Grenke Leasing

Lista sprzętu poleasingowego Grenke dostępna jest na firmowej stronie internetowej firmy. Z uwagi na profil działalności firmy, który w głównej mierze stanowi finansowanie IT, w ofercie poleasingowej Grenke odnajdziemy używany sprzęt komputerowy, monitory, kserokopiarki, plotery, skanery, drukarki, centrale telefoniczne, sprzęt biurowy i wyposażenie biura, sprzęt fotograficzny, czasami także sprzęt gastronomiczny. Ogłoszenia zamieszczone są zbiorczo, bez podziału na kategorie produktowe. Konsumenci nie mogą nabywać przedmiotów z oferty poleasingowej Grenke, jest ona dostępna tylko dla klientów instytucjonalnych – na stronie dostępnych jest zazwyczaj około 50 sztuk sprzętu IT.

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...