< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej Masterlease. Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa Masterlease - link

Masterlease oferuje przedmioty pokontraktowe (po leasingu i po wynajmie długoterminowym) na stronie internetowej:
Oferta poleasingowa Masterlease

Opis oferty poleasingowej Masterlease

Masterlease jest jednym z liderów polskiego rynku leasingu i wynajmu długoterminowego, obsługując flotę ponad 20 tysięcy pojazdów. Wszystkie samochody sfinansowane przez Masterlease pochodzą z polskich salonów i są pod stałą kontrolą serwisową. Firma dysponuje pełną historią użytkowania każdego pojazdu i gwarancją oryginalnego przebiegu. Samochody, które wracają do firmy po zakończonych kontraktach są dokładnie sprawdzane oraz dokonywane są w nich ewentualne naprawy usterek mechanicznych i eksploatacyjnych. Najlepsze samochody trafiają do Master1, wyspecjalizowanego dystrybutora pojazdów pokontraktowych. Auta można oglądać w centrach sprzedażowych w w Warszawie (3 lokalizacje), Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Rzeszowie. Łącznie w tych miejscach eksponowanych jest ponad 930 samochodów poleasingowych wszystkich marek sprzedawanych na polskim rynku.

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl