< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej Millennium Leasing. Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa Millennium Leasing - link

Oferta poleasingowa Millennium Leasing znajduje się w dwóch miejscach:
Strona poleasingowa Millennium Leasing

Aukcje Millennium Leasing w serwisie zewnętrznym

Opis oferty poleasingowej Millennium Leasing

Millennium Leasing udostępnia zaawansowaną stronę internetową umożliwiającą zapoznanie się z ofertą poleasingową firmy. Lista wszystkich przedmiotów poleasingowych podzielona jest aż na kilkanaście kategorii, m.in. samochody osobowe, ciężarowe, maszyny i urządzenia, sprzęt budowlany, rolniczy, biurowy, wózki widłowe, itd. Na stronie widoczne są także umowy zgłoszone przez klientów Millennium Leasing do przejęcia, czyli do cesji leasingu. Umowy do przejęcia podzielone są na dwie kategorie – pojazdy oraz maszyny. Najczęściej dostępnych jest około 20 sztuk ogłoszeń.

Dodatkowo w 2020 roku Millennium Leasing nawiązało współpracę Europejskim Centrum Remarketingu, za którego pomocą wystawia przedmioty poleasingowe na licytacje w dedykowanym serwisie aukcyjnym (zazwyczaj około 80 aukcji).

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl