< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej mLeasing Sp. z o.o. Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa mLeasing - link

Oferta poleasingowa mLeasing znajduje się w dwóch miejscach:
Portal aukcyjny mLeasing

Sprzedaż poleasingowych samochodów osobowych

Opis oferty poleasingowej mLeasing

mLeasing jest firmą oferującą zarówno klasyczny leasing jak i usługi wynajmu długoterminowego samochodów (CFM). Dlatego w ofercie poleasingowej firmy można znaleźć zarówno samochody po zakończonych kontraktach CFM, jak i sprzęt poleasingowy z windykacji lub zwrócony przez korzystających. Firma prowadzi dedykowany serwis aukcyjny, na której prezentowana jest aktualizowana oferta poleasingowa – pojazdy, maszyny i urządzenia, sprzęt budowlany i linie technologiczne. Zazwyczaj można licytować spośród około 510 sztuk środków trwałych.

Pod koniec 2019 roku mLeasing uruchomił dodatkowy serwis „Wzorowe poleasingowe” z ofertą sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych o DMC do 3,5T, które wróciły do firmy po zakończonych kontraktach wynajmu długoterminowego. Są to pojazdy maksymalnie 4-letnie z polskich salonów – dostępna jest ilość ponad 140 sztuk aut. W 2020 roku auta te zostały włączone do oferty dedykowanego serwisu mAuto.

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl