< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej PKO Leasing. Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa PKO Leasing - link

Oferta poleasingowa PKO Leasing dostępna jest w dwóch miejscach:

Aukcje PKO Leasing

Sprzedaż poleasingowych samochodów osobowych

Opis oferty poleasingowej PKO Leasing

PKO Leasing posiada dedykowaną stronę internetową, na której prowadzi aukcje sprzętu poleasingowego. Zazwyczaj dostępnych jest około 220 przedmiotów. Aukcje prowadzone są w trybie licytacji elektronicznej. Nabywać wystawione przedmioty poleasingowe mogą tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, zarejestrowane w serwisie aukcyjnym. Pojedyncza aukcja trwa zazwyczaj 7 dni. Strona podzielona jest na kategorie tematyczne: pojazdy, sprzęt budowlany, maszyny rolnicze, maszyny przemysłowe, sprzęt medyczny, naczepy i przyczepy, autobusy, motocykle, nieruchomości i inne.

W połowie 2020 roku PKO uruchomiło dodatkowy serwis „Automarket”, gdzie znajduje się także oferta samochodów poleasingowych z PKO Leasing (kilkaset sztuk) oraz dodatkowo z Masterlease (firma przejęta przez PKO w 2019 roku).

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl