< powrót - Linki do stron z ofertą poleasingową

Informacja o ofercie poleasingowej Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing). Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link poniżej.

Oferta poleasingowa Santander Leasing - link

Sprzęt poleasingowy Santander Leasing można nabywać w formie aukcji. Oferta dostępna jest poprzez dwa serwisy zewnętrzne:
Aukcje poleasingowe Santander Leasing

Opis oferty poleasingowej Santander Leasing

Oferta poleasingowa Santander Leasing (do 2018 roku firma działała pod marką BZ WBK Leasing) dostępna jest w formie aukcji prowadzonych przez zewnętrzne serwisy internetowe. Oferta Santander Leasing zazwyczaj liczy około 80 sztuk przedmiotów. Brać udział w licytacjach mogą wyłącznie podmioty będące przedsiębiorcami. Na aukcji wystawiane są zarówno przedmioty poleasingowe jak i odzyskane w wyniku windykacji. Są to głównie samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, motocykle, maszyny i urządzenia, wyposażenie biur oraz inne.

Z tego miejsca zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy - link powyżej.

Sprawdź ofertę poleasingową innych firm

Warto wiedzieć

Przewodnik poleasingowy

W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzęcie i pojazdach poleasingowych i poflotowych. Poświęć chwilę na zapoznanie się z przewodnikiem, aby wiedzieć o co w tym chodzi...
Przewodnik poleasingowy

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl