Podstawy leasingu

Pytanie użytkownika jackw na forum: "Proszę was o pomoc w kwesti wykupu. Otrzymałem dziś od VB Leasing info dotyczące wykupu samochodu oraz opłaty z tym związane: ubezpieczenie, ostatni czynsz oraz "kaucja zabezpieczająca wykup 1%" - co oznacza ta ostatnia pozycja?

Jest to tak dziwnie sformułowane, iż mam wrażenie, że po wniesieniu tych opłat otrzymam jeszcze kolejną FV do zapłacenia tym razem z kwotą odpowiadajacą 1% wykupowi. Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam"

Odpowiedź użytkownika Lui:
Jest to zupełnie normalne.
Wraz z ostatnią ratą płaci się wykup, a raczej "przedpłatę" na wykup. Później dostaniesz fakturę wykupową razem z kartą pojazdu i innymi dokumentami do rejestracji samochodu.

Pozostałe wypowiedzi w wątku na forum: Kaucja zabezpieczająca wykup - co to oznacza?

Chcesz wiedzieć więcej? To powinno Cię zainteresować: Wykup przedmiotu leasingu – jak w praktyce wygląda zakończenie umowy?

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

Indywidualna pomoc w wyborze oferty i leasingodawcy

Pamiętaj, że użytkownicy, którzy skorzystali z Wyszukiwarki Leasingu na FmLeasing.pl otrzymują bezpłatne wsparcie w postaci analizy otrzymanych ofert i warunków umów. Sprawdź, jak bardzo ułatwia to wybór leasingu i pozwala uchronić się przed poważnymi błędami. Dowiedz się więcej >

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...

Portal FmLeasing.pl