Podstawy leasingu

Pytanie użytkownika jackw na forum: "Proszę was o pomoc w kwesti wykupu. Otrzymałem dziś od VB Leasing info dotyczące wykupu samochodu oraz opłaty z tym związane: ubezpieczenie, ostatni czynsz oraz "kaucja zabezpieczająca wykup 1%" - co oznacza ta ostatnia pozycja?

Jest to tak dziwnie sformułowane, iż mam wrażenie, że po wniesieniu tych opłat otrzymam jeszcze kolejną FV do zapłacenia tym razem z kwotą odpowiadajacą 1% wykupowi. Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam"

Odpowiedź użytkownika Lui:
Jest to zupełnie normalne.
Wraz z ostatnią ratą płaci się wykup, a raczej "przedpłatę" na wykup. Później dostaniesz fakturę wykupową razem z kartą pojazdu i innymi dokumentami do rejestracji samochodu.

Pozostałe wypowiedzi w wątku na forum: Kaucja zabezpieczająca wykup - co to oznacza?

Chcesz wiedzieć więcej? To powinno Cię zainteresować: Wykup przedmiotu leasingu – jak w praktyce wygląda zakończenie umowy?

Doceń i poleć nas

Indywidualna pomoc w wyborze oferty i leasingodawcy

Pamiętaj, że użytkownicy, którzy skorzystali z naszej Wyszukiwarki Leasingu otrzymują od nas bezpłatne wsparcie w postaci analizy otrzymanych ofert i warunków umów. Sprawdź, jak bardzo ułatwia to wybór leasingu i pozwala uchronić się przed poważnymi błędami. Dowiedz się więcej >

 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

20 paź
Tych reklam nie zobaczysz w polskiej TV. Samochód stanie się usługą
19 paź
Już dwie Tesle na polskich drogach są „od nas”
18 paź
Audi dla biznesu na FmLeasing.pl
18 paź
Najnowsze wydanie zestawienia ofert Auto-Abonamentowych
13 paź
Po co wymyślono auta w abonamencie?
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl