Trudny leasing

Pytanie z forum: "Chcę kupić samochód powypadkowy i potem go naprawić. Czy taki samochód można leasingować czy musi być sprawny? Chodzi mi o leasing samochodu rozbitego i naprawę z własnej kieszeni."

Odpowiedzi

"Tak się nie da, chyba, że samochód ma jakieś nieistotne uszkodzenie, typu wgniecenie, zarysowanie, itp. Przy większych sprawach samochód musi być naprawiony i dopiero wtedy w grę może wchodzić leasing."

"Jeżeli samochód jest po dużym dzwonku i nawet będzie naprawiony to nie każda firma będzie chciała sfinansować. Albo narzuci wysoką wpłatę wstępną. Oczywiście jeżeli wyjdzie w oględzinach rzeczoznawcy przed zawarciem umowy, że samochód był dobrze bity."

"Kto sprzedaje ten samochód? Lepiej będzie, żeby on go naprawił i dopiero sprzedał do leasingu. Ty zamiast naprawiać za gotówkę, to będziesz mógł wpłacić tą kaskę jako czynsz inicjalny i mieć koszty na fakturze."

Więcej w wątku na forum: Samochód powypadkowy w leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

Indywidualna pomoc w wyborze oferty i leasingodawcy

Pamiętaj, że użytkownicy, którzy skorzystali z Wyszukiwarki Leasingu na FmLeasing.pl otrzymują bezpłatne wsparcie w postaci analizy otrzymanych ofert i warunków umów. Sprawdź, jak bardzo ułatwia to wybór leasingu i pozwala uchronić się przed poważnymi błędami. Dowiedz się więcej >

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...

Portal FmLeasing.pl