Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Poznań

Poznań - Stare Miasto

Leasing w Poznaniu oferuje 26 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Poznaniu – oddziały

W zasadzie nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej, jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej. W czasach, kiedy zdecydowaną większość formalności realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane, nie powinieneś zawracać sobie głowy zastanawianiem się, czy leasingodawca, którego ofertę rozważasz ma siedzibę, oddział lub placówkę w Poznaniu. Lepiej będzie skupić się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej  w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on poznańskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Poznaniu, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Poznania przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Poznaniu. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Poznania. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Bardzo przydatna Wyszukiwarka Leasingu i cały portal. Skorzystanie pozwoliło mi zredukować początkowy koszt leasingu ze 111% u dealera do 103% z FmLeasing.pl oraz podpisać umowę, która zawierała interesujące mnie zapisy.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Poznań oczami leasingodawców

Informacje ogólne

 • miasto w zachodniej Polsce (woj. wielkopolskie)
 • siedziba władz powiatowych i wojewódzkich
 • była stolica województwa poznańskiego
 • niemal 550 tysięcy mieszkańców

Gospodarka i przemysł w Poznaniu – inspiracje biznesowe dla leasingobiorców

 • stopa bezrobocia – około 1,5% (2019 r.)
 • międzynarodowy port lotniczy
 • Międzynarodowe Targi Poznańskie
 • ośrodek kulturalny, naukowy, akademicki
 • jeden z czołowych ośrodków gospodarczych Polski
 • centrum przemysłowo-handlowe
 • ponad 100 tysięcy firm

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej