< Leasing w innych miastach

Leasing Poznań

Na FmLeasing.pl informujemy o firmach leasingowych aktywnych w Poznaniu. Nasza Wyszukiwarka Leasingu ułatwia otrzymanie ofert bezpośrednio od „poznańskich” leasingodawców. Podajemy także nazwy firm, które wybrały Poznań na swoją siedzibę, a także mają tu swoje oddziały. Przy czym zaznaczyć trzeba, że są także firmy leasingowe, które formalnie nie mają placówek w Poznaniu, ale nadal obsługują ten teren, choćby przez doradców mobilnych i autoryzowanych przedstawicieli, ewentualnie przez oddziały macierzystych banków.

Leasing w Poznaniu

oferuje 30 firm leasingowych

Poznańskie firmy leasingowe

W dzisiejszych czasach, z punktu widzenia klienta, który poszukuje dobrej oferty leasingowej, nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej. Dlaczego? Opisaliśmy ten mechanizm dokładnie w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej reguły mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcemy wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd, który wymaga rejestracji i zależy nam koniecznie, aby miał on poznańskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Poznaniu, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing: Alior Leasing, BMW Financial Services, EFL, Idea Getin Leasing, Impuls-Leasing, ING Lease, Leasys Polska (dawniej FCA Leasing), Masterlease, Millennium Leasing, mLeasing, Orix, Pekao Leasing, PKO Leasing, Santander Consumer Multirent, Santander Leasing, Scania Finance, SG Equipment Leasing, SGB Leasing.

Oferty firm leasingowych z Poznania

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli interesuje cię oferta leasingowa firm działających w Poznaniu. Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów leasingodawców z Poznania. Handlowcy tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoją ofertę.

Otrzymaj ich oferty bez pośredników


Wsparcie i analiza ofert

Każdy poznaniak (i nie tylko) po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzyma także wsparcie, m.in. bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umownych.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Bardzo przydatna Wyszukiwarka Leasingu FmLeasing.pl i cały portal. Pozwoliło mi to zredukować początkowy koszt leasingu z 27% do 14% oraz podpisać umowę, która zawierała interesujące mnie zapisy."

Warunki leasingu i porady

Oferty leasingu i wynajmu

Informacja o warunkach leasingu u polskich leasingodawców, w tym rodzaje leasingu, warianty związane z okresem i wysokością wpłaty, przebieg i czas trwania procedury i wymagane dokumenty. Wszystko z podziałem na konkretne grupy środków trwałych, m.in. leasing samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, sprzętu IT i medycznego, itd.

Porady

Posegregowane tematycznie porady, zarówno dla osób starających się o leasing i poszukujących dobrej oferty, renomowanego leasingodawcy, jak i wskazówki i wyjaśnienia wątpliwości skierowane do obecnych leasingobiorców. Polecamy zwłaszcza zbiór porad umożliwiających umiejętny wybór oferty leasingowej.

Poznań oczami leasingodawców

Informacje ogólne

 • miasto w zachodniej Polsce (woj. wielkopolskie)
 • siedziba władz powiatowych i wojewódzkich
 • była stolica województwa poznańskiego
 • niemal 550 tysięcy mieszkańców

Gospodarka i przemysł w Poznaniu – inspiracje biznesowe dla leasingobiorców

 • stopa bezrobocia – około 1,5% (2019 r.)
 • międzynarodowy port lotniczy
 • Międzynarodowe Targi Poznańskie
 • ośrodek kulturalny, naukowy, akademicki
 • jeden z czołowych ośrodków gospodarczych Polski
 • centrum przemysłowo-handlowe
 • ponad 100 tysięcy firm

Wyszukiwarka i Kalkulator oraz Poleasingowe

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl