Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Słupsk

Słupsk

Leasing w Słupsku oferuje 11 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Słupsku – oddziały

Jedenaście firm leasingowych ma swoje placówki w Słupsku. Nie jest to może zbyt wiele, co nie oznacza to, że przedsiębiorcy ze Słupska powinni ograniczać się tylko do wyboru spośród tej jedenastki. Obecnie zdecydowaną większość formalności realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane, dlatego jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej, możesz śmiało nie zwracać uwagi na fizyczną obecność placówki w swoim mieście – jest to praktycznie bez znaczenia. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on słupskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Słupsku, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych ze Słupska przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Słupsku. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych ze Słupska. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Wyszukiwarka leasingu Fmleasing.pl pozwoliła mi zaoszczędzić mnóstwo czasu i dała mi pogląd i większą wiedzę na temat tego typu finansowania!”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Słupsk oczami leasingodawców

  • miasto w północnej Polsce (woj. pomorskie)
  • siedziba władz powiatu słupskiego
  • była stolica województwa słupskiego
  • ponad 90 tysięcy mieszkańców
  • możliwości biznesowe: Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa, Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości
  • przemysł obuwniczy, maszynowy, samochodowy, tworzyw sztucznych

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej