Masz ofertę leasingu lub wynajmu długoterminowego?

Prześlij ją do sprawdzenia!

1

Oprocentowanie

Sprawdzimy jej rzeczywiste oprocentowanie (odpowiednik RRSO)

2

Warunki umowne

Ocenimy warunki umowne oraz podzielimy się naszą opinią o finansującym

3

Rekomendacja

Poinformujemy, czy jest miejsce na negocjacje lub czy istnieje możliwość skorzystania z lepszej oferty

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasingBardzo dziękuję za pomocne prowadzenie mnie "ścieżką" firm leasingowych. Dzięki podpowiedziom Państwa miałam wybór, a nie - jak wcześniej - "brałam" to, co proponowano mi w salonach samochodowych. Poszerzyłam swoją wiedzę na temat leasingu i uważnie przyglądałam się przedstawianym ofertom.

Zasady skorzystania - tu nie ma haczyka

Często prosicie nas o pomoc w ocenie ofert leasingu i wynajmu długoterminowego, które zdobyliście w różnych źródłach – najczęściej u dealerów i w komisach, ale czasem także od pośredników lub w bankach. Dlatego postanowiliśmy zrobić z tego w pełni profesjonalną, ale nadal bezpłatną usługę, którą będziemy wam świadczyć, przy okazji wprowadzając pewne jasne zasady i reguły gry…

  1. Celem świadczonej usługi jest podnoszenie świadomości klientów firm leasingowych i CFM oraz udzielanie wsparcia, które umożliwi zawarcie korzystnej umowy leasingu lub wynajmu długoterminowego.
  2. Usługa jest bezpłatna i skierowana do osób i firm, które uzyskały ofertę leasingu lub wynajmu długoterminowego od dealera, pośrednika finansowego, w banku lub z innych źródeł.
  3. Ocenie podlegają maksymalnie dwie oferty.
  4. Ograniczenie do dwóch ofert wymienione w punkcie nr 3 nie dotyczy stałych użytkowników Wyszukiwarki Leasingu FmLeasing.pl. Dla tych osób i firm przeznaczone jest kompleksowe wsparcie w postaci analizy ofert.

Prześlij oferty do sprawdzenia

Napisz na czym najbardziej Ci zależy, np.: jak najniższa wpłata itd.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora Portalu FmLeasing.pl dla celów związanych ze świadczeniem usługi oceny ofert

Chcesz otrzymać więcej ofert i kompleksowe wsparcie?

Skorzystaj z naszej Wyszukiwarki Leasingu jeśli chcesz otrzymać więcej ofert bezpośrednio od czołowych bankowych firm leasingowych. Otrzymasz wiele ofert bez pośredników oraz kompleksowe wsparcie przy wyborze oferty oraz w trakcie leasingu i przy kończeniu umowy.

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...

Portal FmLeasing.pl