Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Szczecin

Szczecin

Leasing w Szczecinie oferuje 25 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Szczecinie – oddziały

W Szczecinie swoje oddziały posiada 25 leasingodawców. Pamiętaj, że poszukując dobrej oferty leasingowej nie musisz przywiązywać szczególnej wagi do tego, gdzie znajduje się na najbliższy oddział firmy, której propozycję rozważasz. Obecnie większość formalności i tak realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane. Lepiej więc będzie skupić się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej zasady jest jednak wyjątek. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on szczecińskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS oddziały w Szczecinie, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych ze Szczecina przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Szczecinie. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych ze Szczecina. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Polecam informację na stronie FmLeasing.pl oraz rewelacyjną, profesjonalną i cierpliwą obsługę. Skorzystałam zarówno z informacji na stronie, przesłałam zapytanie o leasing, ubezpieczenie i GAP. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych informacji oraz wsparcia. Jeszcze tu wrócę. Dziękuję”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Szczecin oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto w północno-zachodniej Polsce (woj. zachodniopomorskie)
  • była stolica województwa szczecińskiego
  • ponad 400 tysięcy mieszkańców
  • trzecie miasto w Polsce pod względem powierzchni

Fakty gospodarcze, które mogą zainteresować szczecińskich leasingobiorców

  • ośrodek turystyczny, akademicki, kulturalny
  • bliskość Niemiec, Morza Bałtyckiego
  • port morski
  • stocznie jachtowe, remontowe
  • podstrefa Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec
  • podstrefa Szczecin Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej