Kup lepszy i tańszy GAP fakturowy

Konceptualne zdjęcie przedstawiające opcje kontaktowe z ikonami telefonu, e-maila i listu umieszczone w przezroczystych blokach, chronione otwartymi dłońmi, symbolizujące metody wsparcia i komunikacji z klientem

W FmLeasing.pl rozumiemy, że wybór i zakup dobrego ubezpieczenia GAP może być wyzwaniem. Dlatego oferujemy możliwość skorzystania z naszego doświadczenia poprzez konsultację telefoniczna lub e-mailową. Zapraszamy Cię do bezpłatnej konsultacji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferty GAP, zakresu ochrony czy likwidacji szkód.

Kobiece dłonie chroniące zabawkowy samochód osobowy symbolizujące ochronę ubezpieczenia GAP

Po raz pierwszy zainteresowałeś się ubezpieczeniem GAP dla swojego samochodu? Nie wiesz co to jest, jak działa, czy to dobre rozwiązanie i czy warto z niego skorzystać? Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na temat tej ochrony, a także ile kosztuje dobry GAP fakturowy. Poradnik przeznaczony jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych nabywających samochód za gotówkę, na kredyt, w leasingu lub wynajmie długoterminowym.

Sprawdź ofertę przedłużenia ubezpieczenia leasingowanego pojazdu od Multiagencji współpracującej z FmLeasing.pl. Agenci wybiorą najtańszą propozycję, która daje dobrej jakości ochronę i spełnia wymogi Twojego leasingodawcy

Joomla SEF URLs by Artio
ikona sprzedaży z rabatem procentowym

Kupujesz GAP taniej

Na FmLeasing.pl składka jest niższa, bo rezygnujemy z dużej części przysługującej nam marży. Sprzedajemy taniej!

ikona zegar

Zakupu dokokujesz on-line od ręki

Po złożeniu zapytania potwierdzamy wysokość składki. Po Twojej akceptacji wystawiamy polisę, którą aktywujesz otrzymanym kodem.

ikona dom

Sprawdzony ubezpieczyciel

Kupujesz ubezpieczenie, które dostarcza jeden z największych ubezpieczycieli GAP obsługujący m.in. firmy leasingowe.

ikona ostrzeżenie

Sprawna likwidacja szkody całkowitej

Zdecydowana większość klientów, którzy likwidowali szkodę całkowitą wraca do nas przy zakupie kolejnej polisy.

GAP na FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to portal finansowy istniejący od 2009 roku. Jako agent renomowanego ubezpieczyciela sprzedajemy pełnowartościowy, sprawdzony GAP fakturowy i robimy to taniej niż inni.
Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl