Doradztwo w zakresie GAP – Bezpłatne Konsultacje

Zadaj nam pytania o GAP

  • Podpowiemy gdzie kupić ubezpieczenie GAP
  • Pomożemy w doborze warunków ochrony
  • Doradzimy jak ująć GAP w kosztach (także limit 150 tys. zł)
  • Chcesz wiedzieć więcej o GAP, a nie wiesz od czego zacząć?
  • Masz już ofertę GAP i szukasz lepszego i tańszego rozwiązania?

Umów się na bezpłatną konsultację, aby wybrać precyzyjnie dopasowane ubezpieczenie GAP – skorzystaj z formularza

Potwierdzam zgodę na otrzymanie interesujących mnie informacji handlowych drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny ze mną przez FmLeasing Sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych jest FmLeasing.pl Sp z o.o. - przewiń w dół, żeby poznać regulamin

Bezpłatne Porady GAP od Ręki

Ikona dokumentuW FmLeasing.pl rozumiemy, że wybór i zakup dobrego ubezpieczenia GAP może być wyzwaniem.
Dlatego oferujemy możliwość skorzystania z naszego doświadczenia poprzez konsultację telefoniczna lub e-mailową. Posiadamy ponad dekadę doświadczenia w zakresie ubezpieczeń GAP, jeszcze zanim stały się one powszechnie znane na polskim rynku. Chcąc zapewnić naszym klientom dostęp do przystępnych cenowo i skutecznych rozwiązań, od kilku lat samodzielnie oferujemy ubezpieczenia GAP. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam rozwiązywać wszelkie trudności związane z wyborem polisy.

Zapraszamy Cię do bezpłatnej konsultacji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferty GAP, zakresu ochrony czy likwidacji szkód – skorzystaj z formularza, aby skontaktował się z Tobą doradca telefonicznie lub e-mailowo – w zależności od tego, która forma kontaktu będzie dla Ciebie wygodniejsza.

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl

Kciuk w górę„Jestem bardzo zadowolony ze wsparcia przy zakupie ubezpieczenia GAP. Kontakt bardzo szybki, wsparcie na najwyższym poziomie, profesjonalna wiedza z zakresu ubezpieczeń, najlepsza cena na rynku. Polecam :-)”

Kup lepszy i tańszy GAP na FmLeasing.pl

Składka GAP oferowana na FmLeasing.pl dla samochodu kosztującego do 100 tys. zł

 Limit GAP
50 tys. zł
Limit GAP
100 tys. zł
Limit GAP
150 tys. zł
24 miesiące 1053 zł
jednorazowo
1094 zł
jednorazowo
1094 zł
jednorazowo
36 miesięcy 1377 zł
jednorazowo
1418 zł
jednorazowo
1418 zł
jednorazowo
48 miesięcy 1863 zł
jednorazowo
1904 zł
jednorazowo
1904 zł
jednorazowo
60 miesięcy 2228 zł
jednorazowo
2268 zł
jednorazowo
2268 zł
jednorazowo

Poznaj nasze publikacje o ubezpieczeniach GAP

Kobiece dłonie chroniące zabawkowy samochód osobowy symbolizujące ochronę ubezpieczenia GAPUbezpieczenia GAP – poradnik dla początkujących

Po raz pierwszy zainteresowałeś się ubezpieczeniem GAP dla swojego samochodu? Nie wiesz co to jest, jak działa, czy to dobre rozwiązanie i czy warto z niego skorzystać? Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego.


Dłonie mężczyzny ubranego w garnitur chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowyUbezpieczenie GAP w leasingu

Ile powinno kosztować ubezpieczenie GAP? Gdzie można je wykupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy i czy w ogóle warto ubezpieczać samochód?


Mężczyzna wzywający pomoc przez telefon do wypadku, który odniósł na drodzeUbezpieczenie GAP jest kluczowe przy leasingu z dużą wartością końcową

Dowiedz się, dlaczego nie mając ubezpieczenia GAP, możesz być zmuszony dopłacić do wynajmu długoterminowego lub leasingu z wysokim wykupem w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu. Wszystko za sprawą dużego wykupu…


Męska dłoń rozkruszająca znak zapytaniaCzy GAP jest dla Ciebie? Czy warto go kupić?

Rozważasz zakup ubezpieczenia GAP, ale masz wątpliwości, czy jest ono dla Ciebie? Czy opłaca Ci się za nie dodatkowo zapłacić? Opisujemy sytuacje i rozwiązania, które zwiększają opłacalność tego ubezpieczenia oraz odpowiadamy na wątpliwości i obiekcje.


Zamaskowany mężczyzna w ciemnym garażu próbujący włamać się do samochoduRanking prawdopodobieństwa kradzieży aut w 2024

Czy wiesz, że niemal połowa skradzionych pojazdów ma mniej niż 5 lat w chwili zdarzenia? Sprawdź nasz Ranking Prawdopodobieństwa Kradzieży Aut w 2024 roku, który został stworzony na podstawie statystyki kradzionych samochodów w latach 2020–2023.


Regulaminy i zasady

Joomla SEF URLs by Artio