Wyszukiwarka Leasingu FmLeasing.pl

1
Wypełniasz formularz
Twoje zapytanie trafi bezpośrednio do wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Z wyjątkiem firm, które ewentualnie sam wykluczysz z poziomu formularza.

2
Otrzymujesz oferty leasingu
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

3
Wybierasz najlepszą ofertę
Sam decydujesz, która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu?

Wyszukiwarka Leasingu FmLeasing.pl umożliwia przesłanie zapytania ofertowego o leasing bezpośrednio do wielu dobrze ocenianych firm leasingowych.

Dzięki Wyszukiwarce otrzymasz oferty leasingu bezpośrednio (bez pośredników) z firm leasingowych i sam wybierzesz najlepszą.


* Dodatkowa pomoc: otrzymasz bezpłatnie szczegółową analizę otrzymanych ofert oraz pomoc w sprzedaży przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy. Więcej informacji poniżej.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasingDzięki Państwu dostałem ciekawe oferty bezpośrednio od leasingodawców. Dokonali Państwo oceny tych ofert, a w momencie kiedy zdecydowałem sie na leasing ocenili Państwo także OWUL i cennik opłat dodatkowych. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i szczerze będę polecał portal i wyszukiwarkę FmLeasing.pl moim znajomym.

Dodatkowa pomoc


Pomoc w analizie ofert, umów i OWUL oraz wsparcie merytoryczne

Korzystający z Wyszukiwarki otrzymują bezpłatne wsparcie. Dokonujemy analizy otrzymanych ofert i warunków umów, co znacznie ułatwia wybór odpowiedniego leasingodawcy i oferty. Udzielamy porad i pomocy także w całym okresie leasingu.

Sprawdź jak wygląda analiza

Pomoc w sprzedaży przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy

Korzystający z Wyszukiwarki zyskują prawo do zamieszczania ogłoszeń w bazie ogłoszeń poleasingowych (z ofertą poleasingową polskich firm leasingowych), co znacznie ułatwia i przyspiesza sprzedaż przedmiotu już po zakończeniu umowy leasingu bądź cesję w trakcie jej trwania.

Sprawdź jak wygląda baza ogłoszeń poleasingowych

Pytania


Dlaczego warto korzystać z Wyszukiwarki?

Mniejszy koszt leasingu (niższa marża oferty) ze względu na silną konkurencyjność.
Łatwość znalezienia odpowiedniego finansującego w bardzo krótkim czasie.

Czy korzystanie w Wyszukiwarki jest bezpłatne?

Tak. Korzystanie z Wyszukiwarki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dotyczy to także możliwości dokonania analizy ofert i warunków leasingu.

O jakie przedmioty można składać zapytania?

Zapytanie można złożyć o każdy przedmiot leasingu. Zostanie ono przekazane bezpośrednio do firm, które będą w stanie zrealizować leasing danego rodzaju środka trwałego.


W jakim czasie otrzymam oferty z firm leasingowych?

Pierwsze oferty powinieneś zacząć otrzymywać w ciągu kilku godzin roboczych i spływają one z reguły w ciągu 1-2 dni.
Wskazówka! Często czas reakcji mówi wiele o zaangażowaniu handlowca, przygotowującego ofertę.

Ile ofert leasingu otrzymam?

W zależności od tego jaki jest rodzaj Twojego zapytania, możesz spełniać kryteria od kilku do kilkunastu firm leasingowych. Warto pamiętać, że nie wszystkie one muszą przedstawić swoją ofertę.
Jeśli chcesz sfinansować nowy i popularny przedmiot leasingu i dodatkowo Twoja firma działa wystarczająco długo, to Twoje zapytanie jest atrakcyjne dla wielu firm leasingowych.
Dlatego będą o nie rywalizować wyłącznie największe i najtańsze firmy (pozostałe mogą nawet nie przedstawić swojej oferty). Z kolei jeśli chcesz sfinansować przedmiot nietypowy, używany i/lub niedawno rozpocząłeś działalność, to ofertę otrzymasz jedynie od firm, które wyspecjalizowały się w tego typu zapytaniach.

W oczekiwaniu na oferty


W oczekiwaniu na oferty zachęcamy do lektury naszych porad. Piszemy w nich jak negocjować, na co zwracać szczególną uwagę oraz czego się wystrzegać przy wyborze leasingodawcy. Zestaw porad: Umiejętny wybór oferty leasingu

Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl