Wyszukiwarka Leasingu

1
Wypełniasz formularz
Twoje zapytanie trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców.
Z wyjątkiem firm, które sam wykluczysz z poziomu formularza.

2
Otrzymujesz oferty leasingu
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

3
Wybierasz najlepszą ofertę
Sam decydujesz, która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

Otrzymasz wiele dobrych ofert leasingu


Wyszukiwarka Leasingu FmLeasing.pl przesyła zapytanie ofertowe o leasing bezpośrednio do wielu dobrze ocenianych firm leasingowych.

Otrzymasz oferty leasingu bezpośrednio (bez pośredników) z firm leasingowych i sam wybierzesz najlepszą.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasingDzięki Państwu dostałem ciekawe oferty bezpośrednio od leasingodawców. Dokonali Państwo oceny tych ofert, a w momencie kiedy zdecydowałem sie na leasing ocenili Państwo także OWUL i cennik opłat dodatkowych. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i szczerze będę polecał portal i wyszukiwarkę FmLeasing.pl moim znajomym.


Warto korzystać z Wyszukiwarki Leasingu


Tani i dobry leasing

Wyszukiwarka pozwala zmniejszyć koszt leasingu dzięki niskiej marży ofert. Dzieje się tak za sprawą silnej konkurencyjności. Firmy leasingowe proponują tani leasing użytkownikom Wyszukiwarki, aby mieć szansę zdobyć klienta w starciu z konkurencją. Ponadto do współpracy z Wyszukiwarką zaprosiliśmy leasingodawców, którzy stosują partnerskie warunki umowne i przejrzyste zasady obsługi klienta.

Szybko i sprawnie

Wyszukiwarka ułatwia znalezienie odpowiedniego finansującego w bardzo krótkim czasie. Bardzo ważny jest także czynnik ludzki, dlatego monitorujemy sprawność i skuteczność działania doradców leasingowych, których firmy leasingowe oddelegowały do obsługi klientów Wyszukiwarki. W rezultacie użytkownicy Wyszukiwarki obsługiwani są przez najoperatywniejszych doradców, co ma duży wpływ na szybkość załatwiania formalności leasingowych.


Pomoc od początku do końca

Na początku korzystający z Wyszukiwarki otrzymują analizę ofert i warunków umów, co znacznie ułatwia wybór odpowiedniego leasingodawcy i oferty - tak robiona jest analiza. W trakcie leasingu nie tylko powiadamiamy o zmianach w prawie i podatkach, ale także ostrzegamy o istotnych z punktu widzenia klientów i nie zawsze oficjalnych zdarzeniach dotyczących wybranego leasingodawcy. Na koniec leasingu ułatwiamy sprzedaż przedmiotu po zakończeniu umowy bądź cesję w trakcie jej trwania.

Siła portalu

Wyszukiwarka Leasingu jest częścią Portalu FmLeasing.pl, czyli najpopularniejszego i jednocześnie opiniotwórczego serwisu poświęconego branży leasingowej. Polscy leasingodawcy liczą się z nami, ponieważ kiedy trzeba jesteśmy wobec nich krytyczni, a kiedy warto ich pochwalić - robimy to. Jakie to ma znaczenie dla użytkownika Wyszukiwarki? Otóż nasza partnerska pozycja pozwoliła nam zażegnać już niejeden konflikt (zazwyczaj finansowy) na linii finansujący-korzystający. Rzetelny leasingobiorca zawsze może liczyć na nasze skuteczne wsparcie.


Częste pytania


Dlaczego warto korzystać z Wyszukiwarki?

Mniejszy koszt leasingu (niższa marża oferty) ze względu na silną konkurencyjność. Łatwość znalezienia odpowiedniego finansującego w bardzo krótkim czasie. Pomoc i wsparcie przy wyborze i w trakcie leasingu.

Czy korzystanie w Wyszukiwarki jest bezpłatne?

Tak. Korzystanie z Wyszukiwarki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dotyczy to także możliwości dokonania analizy ofert i warunków leasingu.

O jakie przedmioty można składać zapytania?

Zapytanie można złożyć o każdy przedmiot leasingu. Zostanie ono przekazane bezpośrednio do firm, które będą w stanie zrealizować leasing danego rodzaju środka trwałego.


W jakim czasie otrzymam oferty z firm leasingowych?

Pierwsze oferty powinieneś zacząć otrzymywać w ciągu kilku godzin roboczych i spływają one z reguły w ciągu 1-2 dni.
Wskazówka! Często czas reakcji mówi wiele o zaangażowaniu handlowca, przygotowującego ofertę.

Ile ofert leasingu otrzymam?

W zależności od tego jaki jest rodzaj Twojego zapytania, możesz spełniać kryteria od kilku do kilkunastu firm leasingowych. Warto pamiętać, że nie wszystkie one muszą przedstawić swoją ofertę.
Jeśli chcesz sfinansować nowy i popularny przedmiot leasingu i dodatkowo Twoja firma działa wystarczająco długo, to Twoje zapytanie jest atrakcyjne dla wielu firm leasingowych.
Dlatego będą o nie rywalizować wyłącznie największe i najtańsze firmy (pozostałe mogą nawet nie przedstawić swojej oferty). Z kolei jeśli chcesz sfinansować przedmiot nietypowy, używany i/lub niedawno rozpocząłeś działalność, to ofertę otrzymasz jedynie od firm, które wyspecjalizowały się w tego typu zapytaniach.


Oczekując na oferty


W oczekiwaniu na oferty zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami. Piszemy w nich jak negocjować, na co zwracać szczególną uwagę oraz czego się wystrzegać przy wyborze leasingodawcy. Zestaw porad: Umiejętny wybór oferty leasingu


Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl