Wyszukiwarka Leasingu

Korzystanie z laptopa

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu
bezpośrednio od wielu leasingodawców

1. Wypełnij tylko jeden formularz

2. Otrzymasz wiele ofert i naszą analizę

3. Sam wybierzesz najlepszą propozycję

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasingDzięki Wam dostałem ciekawe i tanie oferty bezpośrednio od firm leasingowych. Dokonaliście oceny tych ofert i leasingodawców, a także OWUL i tabel opłat dodatkowych. Bardzo dziękuje za pomoc i szczerze będę polecał moim znajomym Portal i Wyszukiwarkę FmLeasing.pl

Jak to działa?


1

Wypełnij formularz

Prześlesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do wielu czołowych firm leasingowych (z wyjątkiem firm, które sam wykluczysz z poziomu formularza)

2

Otrzymasz oferty

Firmy leasingowe same złożą Ci oferty (bez pośredników). Otrzymasz też naszą pomoc przy analizowaniu tych ofert i warunków umów.

3

Wybierzesz najlepszą

Sam wybierzesz najlepszą dla siebie propozycję leasingu. Uwaga! Korzystanie z Wyszukiwarki jest bezpłatne.


Dlaczego warto skorzystać?


ikona sprzedaży
Tani i dobry leasing

Oferty z Wyszukiwarki są tanie. Firmy leasingowe proponują niskie oprocentowanie naszym użytkownikom, aby móc zdobyć klienta w starciu z konkurencją.

Do współpracy zaprosiliśmy leasingodawców, którzy stosują partnerskie warunki umowne i przejrzyste zasady obsługi klienta.

ikona zegar
Szybko i sprawnie

Wyszukiwarka ułatwia znalezienie odpowiedniego finansującego w bardzo krótkim czasie.

Do obsługi naszych użytkowników firmy leasingowe oddelegowały najsprawniejszych swoich doradców, co ma pozytywny wpływ na szybkość załatwiania formalności.


ikona ostrzeżenie
Pomoc od początku do końca

Nasi użytkownicy dodatkowo otrzymują od nas:

ikona dom
Siła portalu

Wyszukiwarka Leasingu jest częścią Portalu FmLeasing.pl, czyli najpopularniejszego i jednocześnie opiniotwórczego serwisu poświęconego branży leasingowej. Nasz pozycja pozwoliła nam zażegnać już niejeden konflikt (zazwyczaj finansowy) na linii finansujący-korzystający. Rzetelny leasingobiorca zawsze może liczyć na nasze skuteczne wsparcie.


Częste pytania


Czy korzystanie w Wyszukiwarki jest bezpłatne?

Tak. Korzystanie z Wyszukiwarki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dotyczy to także możliwości dokonania analizy ofert i warunków leasingu

W jakim czasie otrzymam oferty z firm leasingowych?

Pierwsze oferty powinieneś zacząć otrzymywać w ciągu kilku godzin roboczych i spływają one z reguły w ciągu 1-2 dni. Wskazówka! Często czas reakcji mówi wiele o zaangażowaniu handlowca, przygotowującego ofertę.

Ile ofert leasingu otrzymam?

W zależności od tego jaki jest rodzaj Twojego zapytania, możesz spełniać kryteria od kilku do kilkunastu firm leasingowych. Warto pamiętać, że nie wszystkie one muszą przedstawić swoją ofertę. Jeśli chcesz sfinansować nowy i popularny przedmiot leasingu i dodatkowo Twoja firma działa wystarczająco długo, to Twoje zapytanie jest atrakcyjne dla wielu firm leasingowych. Dlatego będą o nie rywalizować wyłącznie największe i najtańsze firmy (pozostałe mogą nawet nie przedstawić swojej oferty). Z kolei jeśli chcesz sfinansować przedmiot nietypowy, używany i/lub niedawno rozpocząłeś działalność, to ofertę otrzymasz jedynie od firm, które wyspecjalizowały się w tego typu zapytaniach.

O jakie przedmioty można składać zapytania?

Zapytanie można złożyć o każdy przedmiot leasingu. Zostanie ono przekazane bezpośrednio do firm, które będą w stanie zrealizować leasing danego rodzaju środka trwałego.


Szybkie Porady


Po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzymasz dodatkowo link do Szybkich Porad, które pozwalają wynegocjować dobre warunki leasingu oraz uniknąć najczęstszych błędów.


Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl