Wyszukiwarka Wynajmu Długoterminowego i Auto-abonamentu

1
Wypełniasz jeden formularz
Przesyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do wielu czołowych firm leasingowych i flotowych CFM (z wyjątkiem firm, które sam wykluczysz z poziomu formularza)

2
Otrzymujesz wiele ofert wynajmu i pomoc
Firmy leasingowe i flotowe CFM same złożą Ci oferty (bez pośredników), a ty sam wybierzesz najlepszą.

Otrzymasz tanie i dobre oferty
bezpośrednio od wielu finansujących


Wyszukiwarka Wynajmu Długoterminowego i Auto-Abonamentu FmLeasing.pl jest najlepszym i najprostszym sposobem, żeby otrzymać wiele dobrych i tanich ofert od dobrze ocenianych firm leasingowych i flotowych CFM

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasingDziękuję za pomoc, oferty pozyskane z "wolnego rynku" były zdecydowanie mniej atrakcyjne, ewidentnie "pierwszy rzut" w przygotowaniu na dalsze negocjacje, tutaj dużo szybciej udało się przejść do konkretnej rozmowy.


Może lepiej "klasyczny" leasing?


Pamiętaj, że poprzez wynajem długoterminowy i auto-abonament sfinansować można tylko nowe samochody osobowe. Dodatkowo nie każdy przedsiębiorca spełnia kryteria firm CFM. Szczegóły Wynajem długoterminowy nie dla każdego - kto nie może skorzystać.

W takich przypadkach alternatywą dla wynajmu jest "klasyczny" leasing (np.: ze zwiększonym wykupem). Jeżeli chciałbyś otrzymać dodatkowo oferty leasingu bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców, przejdź do Wyszukiwarki Leasingu


Oczekując na oferty


W oczekiwaniu na oferty zachęcamy do zapoznania się z informacjami i poradami w dziale: Wynajem Długoterminowy i Auto-Abonament.

Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl