< powrót - Wyszukiwarka

Wypełnij, aby otrzymać oferty leasingu bezpośrednio od wielu finansujących. Korzystanie z Wyszukiwarki Leasingu jest bezpłatne

 Średni czas wypełniania formularza: 1 min 44 sek

Przedmiot leasingu

Warunki leasingu

Wpisz jeżeli nie chcesz dublować zapytań i ofert lub pozostaw puste.

Dane kontaktowe

Branża, roczny przychód, liczba pracowników, itp.
Wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymanie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej od administratora Portalu FmLeasing.pl oraz firm leasingowych wymienionych w zakładce "Katalog firm leasingowych", do których przesłane będzie moje zapytanie ofertowe. Adres siedziby administratora Portalu FmLeasing.pl oraz adresy siedzib firm leasingowych dostępne są na www.fmleasing.pl w zakładce "Kontakt i o nas" oraz "Katalog firm leasingowych".
Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133,poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez administratora Portalu FmLeasing.pl oraz firmy leasingowe wymienione w zakładce "Katalog firm leasingowych", do których przesłane będzie moje zapytanie ofertowe.
W przypadku skorzystania z oferty leasingu uzyskanej dzięki Wyszukiwarce Leasingu, wyrażam zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną lub telefoniczną pytań dotyczących powodów wyboru danej oferty i leasingodawcy oraz zobowiązuję się do odpowiedzi na nie.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Joomla SEF URLs by Artio

Analizowanie dokumentów

Jak działa Wyszukiwarka?

  1. Wypełniasz formularz
  2. Otrzymujesz wiele ofert leasingu

Szybkie porady

Po wypełnieniu formularza otrzymasz link (także na e-mail) do Szybkich Porad, które pozwalają wynegocjować dobre warunki leasingu oraz uniknąć najczęstszych błędów.


Indywidualna pomoc

Na życzenie otrzymasz od nas bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umów.


Wsparcie w trakcie leasingu

W trakcie leasingu powiadamiamy o zmianach w prawie i podatkach oraz ostrzegamy o istotnych z punktu widzenia klientów i nie zawsze oficjalnych zdarzeniach dotyczących wybranego leasingodawcy.

Na koniec leasingu ułatwiamy sprzedaż przedmiotu po zakończeniu umowy bądź cesję w trakcie jej trwania.

Portal FmLeasing.pl