< powrót - Wyszukiwarka

Wypełnij, aby otrzymać oferty leasingu bezpośrednio od wielu finansujących. Korzystanie z Wyszukiwarki Leasingu jest bezpłatne

 Średni czas wypełniania formularza: 1 min 44 sek

Przedmiot leasingu

Warunki leasingu

Wpisz jeżeli nie chcesz dublować zapytań i ofert lub pozostaw puste.

Dane kontaktowe

Branża, roczny przychód, liczba pracowników, itp.
Wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymanie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej od administratora Portalu FmLeasing.pl oraz firm leasingowych wymienionych w zakładce "Katalog firm leasingowych", do których przesłane będzie moje zapytanie ofertowe. Adres siedziby administratora Portalu FmLeasing.pl oraz adresy siedzib firm leasingowych dostępne są na www.fmleasing.pl w zakładce "Kontakt i o nas" oraz "Katalog firm leasingowych".
Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133,poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez administratora Portalu FmLeasing.pl oraz firmy leasingowe wymienione w zakładce "Katalog firm leasingowych", do których przesłane będzie moje zapytanie ofertowe.
W przypadku skorzystania z oferty leasingu uzyskanej dzięki Wyszukiwarce Leasingu, wyrażam zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną lub telefoniczną pytań dotyczących powodów wyboru danej oferty i leasingodawcy oraz zobowiązuję się do odpowiedzi na nie.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Joomla SEF URLs by Artio

Analizowanie dokumentów

Jak działa Wyszukiwarka?

  1. Wypełniasz formularz
  2. Otrzymujesz wiele ofert leasingu

Masz wątpliwości, pytania?
Numer kontaktowy
515353444


Szybkie porady

Po wypełnieniu formularza otrzymasz link (także na e-mail) do Szybkich Porad, które pozwalają wynegocjować dobre warunki leasingu oraz uniknąć najczęstszych błędów.


Indywidualna pomoc

Na życzenie otrzymasz od nas bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umów.


Wsparcie w trakcie leasingu

W trakcie leasingu powiadamiamy o zmianach w prawie i podatkach oraz ostrzegamy o istotnych z punktu widzenia klientów i nie zawsze oficjalnych zdarzeniach dotyczących wybranego leasingodawcy.

Na koniec leasingu ułatwiamy sprzedaż przedmiotu po zakończeniu umowy bądź cesję w trakcie jej trwania.

Portal FmLeasing.pl