Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Vehis

autor: Marcin699 » 19 cze 2026, o 14:52

Moja współpraca z tą firmą to totalna porażka i gigantyczne rozczarowanie. Vehis z premedytacją rzuca kłody pod nogi klientom wnioskującym o dotację w programie „Mój Elektryk” (Nasze EAuto). W moim przypadku bezczelnie odmówili podpisania cesji umowy ubezpieczenia AC. Jest to kluczowy dokument, bez którego uzyskanie państwowego dofinansowania jest mocno utrudnione.
Najgorsze jest to, że od samego początku doskonale wiedzieli, że będę ubiegał się o to wsparcie. Nie przeszkadzało im to jednak przyjąć ode mnie wpłaty własnej w ogromnej kwocie 40 000 zł! Zostawili mnie na lodzie, utrudniając przyznanie dotacji przez brak współpracy. Mimo pobieranej przez nich rocznej opłaty 200zł za obsługę.
Omijajcie Vehis z daleka, jeśli nie chcecie zostać frajerami!

VEHIS LEASING

autor: TOMEK B. » 19 wrz 2025, o 09:46

WITAM.


TYDZIEŃ TEMU ODEBRAŁEM SAMOCHÓD ALFA ROMEO GULIA ZAKUPIONY I SFINANSOWANY PRZEZ FIRMĘ VEHIS. OSOBISCIE JESTEM ZADOWOLONY Z OBSŁUGI , A PERSONALNIE Z OBSŁUGI PANA RAFAŁA KASIŃSKIEGO KTÓRY PROFESJONALNIE OBSŁUŻYŁ NASZĄ FIRMĘ .
JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE LEASINGU NA SFINASOWANIE AUTA - ZDECYDOWANIE POLECAM - FIRMĘ VEHIS W OSOBIE PANA RAFAŁA KASIŃSKIEGO.

POZDRAWIAM TOMASZ B.

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: Joanna W » 24 maja 2025, o 21:21

Tomasz Bugajski pisze: 11 cze 2024, o 11:17
Kamila Gliwice pisze: 16 lis 2022, o 15:17 Cześć,
Wprowadzili teraz ponoć leasing z tarczą - Można oddać samochód w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez żadnyck kar. Jestem umówiona w piątek w Katowicach na rozmowę z doradcą i ewentualne podpisanie umowy - samochód SSang Yong Korando :) rabat 14%, dostępne od ręki ponoć. Dam znać jakie wrażenia.

to tak nie działa... kary Ci nie dadzą, ale dowalą Ci na takie "zakończenie" refakturę za ubezpieczenie, wyślą Ci pocztą. Po zakończonym leasingu przestajesz widnieć w ich bazie wiec nawet się nie dowiesz jak to zakończenie się dzieje. Nie dostaniesz nawet rozliczenia leasingu :) mnie skusiło to ale wydymali mnie na koniec na 7 tyś plus koszty procesów, plus koszty komornicze, plus opłaty za wysłanie faktury pocztą (a mailem nie można *** było?).

Pracownicy nie mają pojęcia o tym co się dzieje z twoją sprawą - odsyłają do innych, którzy też nie mają pojęcia i dopiero jak ich przyciśniesz to zaczynają szukać głębiej w systemie i powiedzą Ci na końcu - wyślemy Panu informacje pocztą bo ja nie mogę Panu przekazać takich informacji przez telefon.
Dokładnie tak. U nas dwa auta, jedno mieliśmy klienta na cesję i czekaliśmy 3 miesiące na zgodę - aż się klient wycofał. Samochód poszedł w wynajem długoterminowy i okazało się że klient nie płacił faktur, a vehis zamiast zadłużyc ten samochód, wpisal dług na drugi który płacony był regularnie. I w rezultacie trzeba było oddac oba z dnia na dzień nie mówiąc o kosztach które sobie vehis naliczył. (Z dwóch nie zapłaconych faktur o wartości w sumie 5000 zrobił nam 20 000 do oddania).

Nie polecam.

A co do gwarancji zwrotu - żeby chcieli odebrać samochód dzięki tej pseudo tarczy to kazali najpierw wpłacic 30 000 zł kaucji za zwrot. Także to kłamstwo jedno wielkie.

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: Jagru » 22 maja 2025, o 22:43

Czytam wasze komentarze i mam zasadnicze pytanie. Czy każdy z Was korzystał z innych leasingów ? Każda firma leasingowa ma opłaty dodatkowe. Miałem w Reiffeisen , PKO BP, Grenke. Za ubezpieczenie gdzie indziej jest opłata, za spóźnienie jest opłata, za cesję jest opłata, za zmianę harmonogramu jest opłata. Wszędzie ! Poczytałem wasze opinie i się zraziłem ale teraz widzę że to jakieś farmazony wymyślacie.

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: konsteel » 21 maja 2025, o 10:52

Vehis to dramat z naliczaniem dodatkowych opłat, bezprawnych, a potem dodatkowych opłat za wezwania - złodziejstwo, brak odpowiedzi na emaile, gdy się dzwoni, to mają zweryfikować i nic... dramat z obsługą klienta

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: Szyszka » 2 mar 2025, o 21:13

klient VEHIS pisze: 25 lut 2025, o 17:52 Bardzo drogi leasing - koszt prawie 18% przy umowie z końca 2023,opłata 99 netto za opóźnienie jakiekolwiek (pow 7 dni), dodatkowa opłata za ubezpieczenie z obcej firmy (ich ubezpieczenie droższe o prawie 1000 zł).
Kolejny raz z pewnością nie skorzystam.
Słabo..

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: klient VEHIS » 25 lut 2025, o 17:52

Bardzo drogi leasing - koszt prawie 18% przy umowie z końca 2023,opłata 99 netto za opóźnienie jakiekolwiek (pow 7 dni), dodatkowa opłata za ubezpieczenie z obcej firmy (ich ubezpieczenie droższe o prawie 1000 zł).
Kolejny raz z pewnością nie skorzystam.

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: Kam » 23 gru 2024, o 21:26

Uważajcie! Wszystko pięknie do podpisania umowy. Koszty leasingu są ogromne. Likwidacja szkody to kpina, serwisy z najniższych półek. Jedno auto do dzisiaj nie ma zlikwidowanej szkody, a minęły dwa lata. Jeżeli robicie coś na serwisie i jest to refakturowane to nęka Was windykacja i straszy konsekwencjami, mimo uiszczenia opłaty w terminie. Vehis proponuje Wam polisę o ponad tysiąc złotych większą, niż pierwsza lepsza agencja z ulicy. Ogólnie tragedia.

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: Rafał Rudowski » 2 lis 2024, o 22:28

Dramat, najgorsza firma na rynku!!!
Brak odpowiedzi na mail, olewanie zgłoszeń. Brak wsparcia przy szkodach.
Miałem wiele leasingow, ale z tak bez nadziejną firmom nigdy nie miałem do czynienia. Nie polecam nikomu, chby że ktoś lubi problemy.

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

autor: Agnieszk3321 » 2 paź 2024, o 07:38

My mamy dokładnie to samo !
W miesiąc zabraliśmy trzy auta za ponad pół miliona.
Jedno była kasacja całkowita, „bo tak sobie wycenili” a był tylko przód naprawdę delikatnie uderzony. Chcą od nas jeszcze 25tysiecy, ponieważ ubezpieczalnia za mało wypłaciła. Teraz jest wojna o ubezpieczenie. Ponieważ przerobili ubezpieczenie z PZU i wysłali nam kompletnie inne (wyższe o 10 tysięcy) mam rozmowę z PZU gdzie Pani mówi jaką propozycję im wysłała

Na górę