autor: Joanna W » 24 maja 2025, o 21:21
Tomasz Bugajski pisze: ↑11 cze 2024, o 11:17
Kamila Gliwice pisze: ↑16 lis 2022, o 15:17
Cześć,
Wprowadzili teraz ponoć leasing z tarczą - Można oddać samochód w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez żadnyck kar. Jestem umówiona w piątek w Katowicach na rozmowę z doradcą i ewentualne podpisanie umowy - samochód SSang Yong Korando

rabat 14%, dostępne od ręki ponoć. Dam znać jakie wrażenia.
to tak nie działa... kary Ci nie dadzą, ale dowalą Ci na takie "zakończenie" refakturę za ubezpieczenie, wyślą Ci pocztą. Po zakończonym leasingu przestajesz widnieć w ich bazie wiec nawet się nie dowiesz jak to zakończenie się dzieje. Nie dostaniesz nawet rozliczenia leasingu

mnie skusiło to ale wydymali mnie na koniec na 7 tyś plus koszty procesów, plus koszty komornicze, plus opłaty za wysłanie faktury pocztą (a mailem nie można *** było?).
Pracownicy nie mają pojęcia o tym co się dzieje z twoją sprawą - odsyłają do innych, którzy też nie mają pojęcia i dopiero jak ich przyciśniesz to zaczynają szukać głębiej w systemie i powiedzą Ci na końcu - wyślemy Panu informacje pocztą bo ja nie mogę Panu przekazać takich informacji przez telefon.
Dokładnie tak. U nas dwa auta, jedno mieliśmy klienta na cesję i czekaliśmy 3 miesiące na zgodę - aż się klient wycofał. Samochód poszedł w wynajem długoterminowy i okazało się że klient nie płacił faktur, a vehis zamiast zadłużyc ten samochód, wpisal dług na drugi który płacony był regularnie. I w rezultacie trzeba było oddac oba z dnia na dzień nie mówiąc o kosztach które sobie vehis naliczył. (Z dwóch nie zapłaconych faktur o wartości w sumie 5000 zrobił nam 20 000 do oddania).
Nie polecam.
A co do gwarancji zwrotu - żeby chcieli odebrać samochód dzięki tej pseudo tarczy to kazali najpierw wpłacic 30 000 zł kaucji za zwrot. Także to kłamstwo jedno wielkie.
[quote="Tomasz Bugajski" post_id=21443 time=1718097455]
[quote="Kamila Gliwice" post_id=21196 time=1668608277]
Cześć,
Wprowadzili teraz ponoć leasing z tarczą - Można oddać samochód w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez żadnyck kar. Jestem umówiona w piątek w Katowicach na rozmowę z doradcą i ewentualne podpisanie umowy - samochód SSang Yong Korando :) rabat 14%, dostępne od ręki ponoć. Dam znać jakie wrażenia.
[/quote]
to tak nie działa... kary Ci nie dadzą, ale dowalą Ci na takie "zakończenie" refakturę za ubezpieczenie, wyślą Ci pocztą. Po zakończonym leasingu przestajesz widnieć w ich bazie wiec nawet się nie dowiesz jak to zakończenie się dzieje. Nie dostaniesz nawet rozliczenia leasingu :) mnie skusiło to ale wydymali mnie na koniec na 7 tyś plus koszty procesów, plus koszty komornicze, plus opłaty za wysłanie faktury pocztą (a mailem nie można *** było?).
Pracownicy nie mają pojęcia o tym co się dzieje z twoją sprawą - odsyłają do innych, którzy też nie mają pojęcia i dopiero jak ich przyciśniesz to zaczynają szukać głębiej w systemie i powiedzą Ci na końcu - wyślemy Panu informacje pocztą bo ja nie mogę Panu przekazać takich informacji przez telefon.
[/quote]
Dokładnie tak. U nas dwa auta, jedno mieliśmy klienta na cesję i czekaliśmy 3 miesiące na zgodę - aż się klient wycofał. Samochód poszedł w wynajem długoterminowy i okazało się że klient nie płacił faktur, a vehis zamiast zadłużyc ten samochód, wpisal dług na drugi który płacony był regularnie. I w rezultacie trzeba było oddac oba z dnia na dzień nie mówiąc o kosztach które sobie vehis naliczył. (Z dwóch nie zapłaconych faktur o wartości w sumie 5000 zrobił nam 20 000 do oddania).
Nie polecam.
A co do gwarancji zwrotu - żeby chcieli odebrać samochód dzięki tej pseudo tarczy to kazali najpierw wpłacic 30 000 zł kaucji za zwrot. Także to kłamstwo jedno wielkie.