bmw comfortlease

Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: bmw comfortlease

Re: bmw comfortlease

autor: Lui » 15 mar 2014, o 08:08

sonnenberg pisze:tak naprawdę to wykupu nie ma bo auto zostaje po danym okresie u dealera.
Zgadza się, dlatego napisałem, że to bardziej wynajem długoterminowy, ale prawo do wykupu chyba nadal jest?

To rozwiązanie może być dobre dla osób, które regularnie wymieniają samochody na nowe co kilka lat i nie chcą się bawić w samodzielne sprzedawanie starego.

Re: bmw comfortlease

autor: sonnenberg » 14 mar 2014, o 21:43

tak naprawdę to wykupu nie ma bo auto zostaje po danym okresie u dealera.
Czy ktoś jest w stanie pokazać mi pozytywne aspekty takiego wynajmu?

Re: bmw comfortlease

autor: Lui » 14 mar 2014, o 09:18

Haczyk jest w dużym wykupie.

To jest bardziej wynajem długoterminowy niż leasing.

bmw comfortlease

autor: sonnenberg » 13 mar 2014, o 20:59

Cześć
dzisiaj byłem w salonie bmw i przy wyborze opcji finansowania zaproponowano mi właśnie ten program bmw comfortlease. Do tej pory zawsze kupowałem auta w ramach leasingu operacyjnego z wykupem 1% i byłem zadowolony. Czy ktoś może mi wytłumaczyć gdzie jest haczyk niskiej raty w tym programie?
Pozdrowienia

Na górę