Nowe władze Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Nowe władze Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

Re: Nowe władze Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

autor: Lui » 5 lip 2010, o 10:35

To raczej nowe-stare władze w pzwlp. :D

Nowe władze Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

autor: FmLeasing.pl » 5 lip 2010, o 09:48

30 czerwca 2010 r. w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Członków PZWLP. Podczas spotkania przeprowadzono wybory Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Na stanowisko prezesa Związku ponownie wybrano Leszka Pomorskiego, prezesa ING Car Lease.

Członkowie Związku na dwuletnią kadencję – zgodnie ze statutem PZWLP – wybrali trzyosobowy Zarząd. W skład Zarządu, obok Leszka Pomorskiego, weszli również: Sławomir Wontrucki – dyrektor zarządzający LeasePlan Fleet Management (Polska) oraz Janusz Kowalik, prezes zarządu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Sprawozdanie kończącego kadencję 2008-2010 Zarządu zostało jednogłośnie przyjęte przez członków, co świadczy o właściwym kierunku rozwoju naszej organizacji. Wart podkreślenia jest fakt, że ostatnie dwa lata to czas kryzysu i spowodowanej nim recesji. PZWLP obronił się przed zawirowaniami i notował w tym okresie systematyczny, choć umiarkowany wzrost od 3 do 5% kw/kw. Po I kwartale 2010 roku nasze floty liczyły prawie 74 tysiące pojazdów. Moim zdaniem wyniki Związku za pierwsze półrocze po raz kolejny wzrosną, patrzę więc z optymizmem na rozwój PZWLP i całej branży wynajmu. Tym bardziej, że nasza organizacja rośnie razem z rynkiem: w obradach uczestniczył także przedstawiciel firmy VB LEASING, która przystąpiła do PZWLP dziesięć dni temu – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Walne Zebranie wybrało również nową Komisję Rewizyjną, czyli organ kontrolny PZWLP. W jej skład weszli: Artur Nowicki – dyrektor generalny Fraikin Polska Sp. z o.o., Michał Iwanek – członek Zarządu Corpo Flota Sp. z o.o. oraz Frédéric Lustig – Prezes Zarządu Carefleet S.A. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Artur Nowicki.

Na górę