czy bardziej o stan techniczny samochodu?
Znaleziono 3 wyniki
- 14 lis 2010, o 13:49
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing - samochód osobowy?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 35975
Re: Leasing - samochód osobowy.
a pisząc że nie warto sobie zawracać głowy masz na myśli że na taki samochód raczej nie dostanie się leasingu?
czy bardziej o stan techniczny samochodu?
czy bardziej o stan techniczny samochodu?
- 14 lis 2010, o 11:27
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing - samochód osobowy?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 35975
Re: Leasing - samochód osobowy.
Prosiłbym o jeszcze jedną informację.
Jeśli jest to nowo powstała działalność to czy w tym przypadku jakaś firma da mi w leasing przykładowo:
Volkswagen'a Transporter'a T5, który kosztuje 40 tys. złotych?
Jeśli jest to nowo powstała działalność to czy w tym przypadku jakaś firma da mi w leasing przykładowo:
Volkswagen'a Transporter'a T5, który kosztuje 40 tys. złotych?
- 14 lis 2010, o 08:21
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing - samochód osobowy?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 35975
Leasing - samochód osobowy?
Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli mam firmę zajmującą się przewozem towarów to jest możliwość wzięcia na nią w leasing samochodu osobowego? Jeśli tak to proszę mi polecić jakieś pewne i w miare normalne (z oprocentowaniem) firmy leasingowe. Z góry dziękuje za odpowiedź.