Nie nie wobec tego nie jestem
Znaleziono 4 wyniki
- 19 lis 2010, o 16:17
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 54472
Re: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
już sobie doczytałem - klient kluczowy pow 20 mln obrotu rocznie 
Nie nie wobec tego nie jestem
Nie nie wobec tego nie jestem
- 19 lis 2010, o 15:51
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 54472
Re: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
Wiem biorę leasing tylko ze względu na możliwość wrzucenia w koszty pierwszej wpłaty.
Tak bym kupował auto za gotówkę, ale nie zamortyzowałbym tyle w tym roku.
Ile trzeba kupić aut aby być kluczowym?
Tak bym kupował auto za gotówkę, ale nie zamortyzowałbym tyle w tym roku.
Ile trzeba kupić aut aby być kluczowym?
- 18 lis 2010, o 16:28
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 54472
Re: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
Z wykupem rozłożonym na raty wychodzi 107%
Raty są wtedy wyższe, ale wykup wychodzi 1%
Raty są wtedy wyższe, ale wykup wychodzi 1%
- 18 lis 2010, o 13:41
- Forum: Tematy różne, wiadomości, podatki
- Temat: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 54472
Re: Leasing operacyjny - czy to dobra oferta?
A możecie mi pomóc - pisząc czy to dobra oferta?
Leasing Operacyjny, auto używane (osobowy z kratka) 2004 wartość 62k brutto.
Pierwsza wpłata 45%
Okres 24m
Wykup 18%
Koszt całkowity 108,5 %
Z góry dzięki
Leasing Operacyjny, auto używane (osobowy z kratka) 2004 wartość 62k brutto.
Pierwsza wpłata 45%
Okres 24m
Wykup 18%
Koszt całkowity 108,5 %
Z góry dzięki