Forum PRO - jak uzyskać dostęp

Instrukcja obsługi i regulamin
Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

Forum PRO - jak uzyskać dostęp

Post autor: administracja »

Forum PRO przeznaczone jest dla osób związanych pośrednio lub bezpośrednio z branżą. Pracowników firm leasingowych, agencji pośrednictwa, itp. Również dostawców środków trwałych, którzy współpracują z firmami leasingowymi.
W założeniu forum PRO ma ułatwiać kontakt. Ma pomagać w wymianie doświadczeń, wiedzy, a także nawiązywaniu ewentualnych kontaktów i współpracy biznesowo-handlowej.
Forum to jest widoczne ze Strony Głównej dla wszystkich użytkowników, jednak tylko osoby dodane do grupy PRO mogą je odwiedzać, czytać, pisać i zakładać nowe tematy. Dla pozostałych użytkowników treści umieszczane w nim nie są widoczne.

Udział w forum PRO daje również możliwość umieszczenia swojej wizytówki i zachęty do skorzystania z oferowanych usług w przeznaczonym do tego dziale.

Zainteresowanych korzystaniem z forum PRO prosimy o przesyłanie informacji o chęci dołączenia do grupy PRO na admin@forumleasing.pl
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejODPOWIEDZ