[Ankieta] Opinie i komentarze o Mercedes-Benz Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
50%
Wszystko w porządku
1
17%
Przeciętnie
1
17%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o Mercedes-Benz Leasing

Post autor: administracja »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
Mercedes-Benz Leasing
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
AMP

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Mercedes-Benz Leasing

Post autor: AMP »

Nie Polecam !
jak macie jakiekolwiek zawirowanie finansowe to już Was mają
Ja za opóźniona fakturę za kilka dni dostałem wezwanie za 50 zł potem 0dsetki w wysokości 12 złotych za które dostałem kolejne wezwanie za 50 zł po następnych kilku dniach następne wezwanie za 50
Sumując za spóźnienie kilkudniowe za ratę 162 zł
Oczywiście dzwoniłem prosiłem o wyjaśnienie tej sytuacji,i dostałem krótką odpowiedź
WSZYSTKO ZGODNIE Z UMOWĄ !!!!

Awatar użytkownika
Jadwiga

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Mercedes-Benz Leasing

Post autor: Jadwiga »

Nie wnikałam specjalnie w warunki leasingu i w sprawie umowy trudno mi się wypowiedzieć , natomiast jestem strasznie zawiedziona traktowaniem klienta w przypadku likwidacji szkody leasingowanego przeze mnie samochodu. Wypadek miałam trzy tygodnie temu i nie mogę się do dziś doprosić leasingodawcy o wyrażenie zgody na likwidację szkody przez wybrany warsztat. Wykonałam kilka telefonów, wyznaczane są nowe terminy wysłania upoważnienia na emaila np. "wydamy zgodę na pani emaila w ciągu 3 dni", "dzisiaj do końca dnia" - niestety żaden termin nie został dotrzymany, ani nikt się ze mną nie skontaktował. Nie wiem w jakim świecie ta firma żyje, kto dał tym ludziom te stanowiska. Mam ochotę powiedzieć żeby przygotowali kartony aby spakować swoje biurka.

Awatar użytkownika
Mack

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Mercedes-Benz Leasing

Post autor: Mack »

Nie polecam ! Przestrzegam przed dodatkowymi opłatami naliczanymi bezprawnie !!

Awatar użytkownika
Mar

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Mercedes-Benz Leasing

Post autor: Mar »

Ostrzegam przed tą firmą chociaż na stronie internetowej wyraźnie mają napisane że zwrot kwoty wynikającej z rozliczenia leasingu nastąpi niezwłocznie i na konto wskazane przez klienta to robią wszystko żeby jak najbardziej wydłużyć termin zapłaty.
W moim przypadku ponad miesiąc temu dostali pół miliona zł. od ubezpieczyciela i do tej pory niewypłacili należnych mi pieniędzy.


ODPOWIEDZ