Samochód w leasingu i szkoda (naprawa) z AC - zwyżki?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
pasta11

Samochód w leasingu i szkoda (naprawa) z AC - zwyżki?

Post autor: pasta11 »

PYTANIE
Posiadam samochod w leasingu, ubezpieczycielem jest leasingodawca zarowno oc jak i AC, powstaly u mnie male szkody, chce auto naprawic z AC, jakie beda dla mnie konsekwencje? wzrost ubezpieczenia? niby mam stala kwote na 3 lata
leasingodawca Raifeissen
ubezpieczalnia Uniqa

prosze o odpowiedz


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Temat wydzielony z wątku:
Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!
Nie krępuj się zadawać pytań! Na tym forum żadne nie zostanie bez odpowiedzi!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: Tomasz Piotrowski »

pasta11, Zależy od wariantu ubezpieczenia, ale najczęściej jest jakaś zwyżka w przypadku szkody z AC.
Musisz skontaktować się z obsługą ubezpieczeń swojego leasingodawcy i dokładanie się dowiedzieć, bo różne są rozwiązanie.

Podaję numery do ubezpieczeń w Raiffeisen Leasing:
Infolinia Ubezpieczeniowa
022 260 44 44

Obsługa polis ubezpieczeniowych
polisy TU UNIQA S.A - 029 642 14 43, 029 642 14 71

ODPOWIEDZ