Oferta leasingowa dla lekarza - tanio czy drogo?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
tol
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 14:00

Oferta leasingowa dla lekarza - tanio czy drogo?

Post autor: tol »

Witam!
Jak w temacie - jestem zielony jeśli chodzi o leasing. Zamierzam kupić samochód o wartości brutto 56.500. Leasing na okres 35 miesięcy, wpłata własna 5%, wykup 1%. Całkowity koszt całkowity 112,07%. Cena 56.500 to cena podstawowa (uwzględniająca rabat producenta w wysokości 2.000 zł. Dodatkowo otrzymam ubezpieczenie gratis na rok oraz w cenie samochodu zostanie zamontowany alarm. Moje pytanie dotyczy atrakcyjności powyższej oferty. Czy warto szukać gdzieś leasingu poza salonem? Czytałem o rabatach dotyczących ceny auta, ale nie wiem czy jest taka możliwość w przypadku małej ilości aut na rynku (tylko 2 egzemplarze z datą odbioru w listopadzie). Dealer twierdzi, że oferta jest atrakcyjna i nic więcej nie może mi zaproponować. Dodam, że jestem lekarzem, asłyszałem, że między innymi ta grupa zawodowa niekiedy otrzymuje trochę bardziej atrakcyjne oferty.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Temat wydzielony z wątku:
Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!
Nie krępuj się zadawać pytań! Na tym forum żadne nie zostanie bez odpowiedzi!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: rooster »

Ta oferta leasingu jest dobra.
Lekarze sa preferowani, ale nie ze maja taniej tylko maja latwiejsze procedury. Np 5% wplaty w procedurze uproszczonej, a dla "normalnej" dzialalnosci moze to byc wiecej, np 10%, zeby byla procedura uproszczona.

Najprostszy sposob zeby sprawdzic czy inne oferty moga byc lepsze to zwrocic sie do innych firm leasingowych i zobaczyc - moze byc np przy pomocy tego ilease.fmleasing.pl

Awatar użytkownika
tol
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 14:00

Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: tol »

rooster pisze:Ta oferta leasingu jest dobra.
Lekarze sa preferowani, ale nie ze maja taniej tylko maja latwiejsze procedury. Np 5% wplaty w procedurze uproszczonej, a dla "normalnej" dzialalnosci moze to byc wiecej, np 10%, zeby byla procedura uproszczona.

Najprostszy sposob zeby sprawdzic czy inne oferty moga byc lepsze to zwrocic sie do innych firm leasingowych i zobaczyc - moze byc np przy pomocy tego http://ilease.fmleasing.pl
Dziękuję za szybką odpowiedź. Chciałbym jednakże wiedzieć, czy możliwe jest uzyskanie rabatu na samochód w opisanej przeze mnie sytuacji? Czy warto szukać? Kilka osób pisało o tym na różnych forach. Za link do strony dziękuę - skorzystam.

Awatar użytkownika
adamov2
Posty: 41
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 22:04

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: adamov2 »

tol, jaka marka i jaki model??

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: Spayker »

Dziękuję za szybką odpowiedź. Chciałbym jednakże wiedzieć, czy możliwe jest uzyskanie rabatu na samochód w opisanej przeze mnie sytuacji? Czy warto szukać? Kilka osób pisało o tym na różnych forach. Za link do strony dziękuę - skorzystam.
Możesz zadzwonić do kilku dealerów tej marki i zapytać o możliwość rabatu na ten model. Po kilku takich rozmowach pewnie będziesz wiedział już co i jak.

Awatar użytkownika
tol
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 14:00

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: tol »

adamov2 pisze:tol, jaka marka i jaki model??
Honda Jazz 1,4 Comfort. Cena katalogowa 58.500 zł, aktualnie rabat 2000 zł.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: Lui »

tol pisze:
adamov2 pisze:tol, jaka marka i jaki model??
Honda Jazz 1,4 Comfort. Cena katalogowa 58.500 zł, aktualnie rabat 2000 zł.
Na Hondy nigdy nie było specjalnie wysokich rabatów.
Tym bardziej, że z powodu trzęsienie ziemi w Japonii mają pewnie więcej chętnych na samochody niż mogą dostarczyć w normalnym terminie.
Spayker pisze:
Dziękuję za szybką odpowiedź. Chciałbym jednakże wiedzieć, czy możliwe jest uzyskanie rabatu na samochód w opisanej przeze mnie sytuacji? Czy warto szukać? Kilka osób pisało o tym na różnych forach. Za link do strony dziękuę - skorzystam.
Możesz zadzwonić do kilku dealerów tej marki i zapytać o możliwość rabatu na ten model. Po kilku takich rozmowach pewnie będziesz wiedział już co i jak.
To wydaje się najlepsza opcja.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
WKfinanse
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 11:20
Lokalizacja: CALA POLSKA

Re: Oferta leasingowa dla lekarza - tanio czy drogo?

Post autor: WKfinanse »

My negocjujemy ceny przedmiotów leasingu z dostawcami :) może warto ponegocjować?


Pozdrawiamy


ODPOWIEDZ