Rozwiązana umowa VB leasing - prośba o pomoc

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
monika33.live
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2010, o 16:39

Rozwiązana umowa VB leasing - prośba o pomoc

Post autor: monika33.live »

Witam mam wielki problem oddałem sprzet do leasingu i dostałem nibotyczna kwote do zapłacenia w celu rozliczenia umowy , moje problemy wzieły sie z tego iz leasing jest brany we frankach i to w okresie gdzie kurs na poczatku umowy był 2,3 rata wzrosła prawie 100 % i nie dałem rady dalej tego spłacac prosze o informacje o dobrego prwnika który zaja by się moja sprawą prosze moze ktoś ma namiary..........


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: rozwiazana umowa vb leasing- prosba o pomoc

Post autor: Spayker »

Nie zgadzasz się z rozliczeniem umowy? Co jest nie tak?

Awatar użytkownika
monika33.live
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2010, o 16:39

Re: rozwiazana umowa vb leasing- prosba o pomoc

Post autor: monika33.live »

Tak wystawili mi fakture na ubezpieczenie chociaż wypowiedziano mi umowe przed obowiazywaniem nowej polisy , zawyzone sa odsetki za nieterminowe spłaty , zanizona wartosc za jaka sprzedali sprzet jak rowniez jak policzyłem na samej roznicy kursowej miedzy podanym przez bank a ta na dzien dzisiejszy jest ok 10000 zł ............chciałbym to spłacic w ratach i oczywiscie skorygowac ta naleznosc ............

Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

Re: rozwiazana umowa vb leasing- prosba o pomoc

Post autor: rooster »

Podzwon po adwokatach w swoim miescie i popytaj kto ma doswiadczenie w sprawach leasingowych, bo to najlepiej jak bedzie ktos kto prowadzil juz takie sprawy.

Moze Stowarzyszenie Leasingobiorcow da Ci tez jakies namiary - w tym watku znajdziesz namiary na nich http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic.php?f=52&t=425

Awatar użytkownika
monika33.live
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2010, o 16:39

Re: rozwiazana umowa vb leasing- prosba o pomoc

Post autor: monika33.live »

tak juz udałem sie do prawnika tylko nie rozumiem jak dokonywane jest obliczenie pozostałych rat do zapłaty jak wyliczaja to dyskonto?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: rozwiazana umowa vb leasing- prosba o pomoc

Post autor: Jarosław Król »

monika33.live pisze:tak juz udałem sie do prawnika tylko nie rozumiem jak dokonywane jest obliczenie pozostałych rat do zapłaty jak wyliczaja to dyskonto?
Odpowiedziałem w tym wątku:
Jak obliczyć zdyskontowane raty leasingu?


ODPOWIEDZ