Szukam dobrego leasingu na samochód poleasingowy

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
kki
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:01

Szukam dobrego leasingu na samochód poleasingowy

Post autor: kki »

Szukam leasingu w "dobrej" firmie leasingowej. Tzn. może nie najtańszej, ale takiej która wysyła faktury terminowo i tam gdzie powinna, jest partnerem naszym a nie windykatorów, nie jest też najdroższa.

Szukałem na różnych forach, również na tym, ale w większości są to bardzo emocjonalne wpisy (co czasem można zrozumieć)

Przedmiot leasingu - używany 3 letni samochód osobowy, 30% wpłaty własnej, na 2 lub 3 lata, sp. z o.o..
Na chwilę obecną mam oferty z Masterlease (od nich jest poflotowy samochód, ale leasing jest dosyć drogi) oraz PDK (czy to jest dokładnie to samo co Getin Leasing)?

Z góry dzięki za odpowiedź


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Temat wydzielony z wątku:
Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!
Nie krępuj się zadawać pytań! Na tym forum żadne nie zostanie bez odpowiedzi!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszys

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Ponegocjuj z Masterem, bo najłatwiej będzie z formalnościami. To nie jest najtańsza firma, ale czasem mogą dać w miarę rozsądną ofertę

Weż pod uwagę, że nie każda firma będzie chciała sfinansować samochód poleasingowy, więc wybór się ogranicza.

Niezmiennie mogę polecić http://ilease.fmleasing.pl, tylko w uwagach trzeba napisać kto jest dostawcą.
Dostaniesz pewnie kilka ofert, potem możesz zwrócić się o ich analizę, która zawiera także opinie o leasingodawcach (nie emocjonalne) i na koniec będzie łatwiej podjąć decyzję.

Awatar użytkownika
kki
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:01

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: kki »

dzięki za szybką odpowiedź. wysłałem też z ilease - co ciekawe odpowiedzi z Getinu (różni przedstawiciciele) różnią się między sobą ;)

Awatar użytkownika
adamov2
Posty: 41
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 22:04

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: adamov2 »

to tylko pokazuje jaki bajzel jest w Getinie ;)


ODPOWIEDZ