Które firmy aktualnie oferują najuczciwsze / najmniej skomplikowane umowy leasingowe?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
jas
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2015, o 11:42

Które firmy aktualnie oferują najuczciwsze / najmniej skomplikowane umowy leasingowe?

Post autor: jas »

Ktore firmy aktualnie oferuja najuczciwsze / najmniej skomplikowane umowy leasingowe? Prowadze dzialalnosc jednoosobowa, jestem zainteresowany leasingiem samochodu osobowego na 2 lub 3 lata, a nastepnie wykup na potrzeby prywatne (nie planuje sprzedazy). Chcialbym moc poruszac sie nim takze poza granicami Polski.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Które firmy aktualnie oferują najuczciwsze / najmniej skomplikowane umowy leasingowe?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

jas pisze:Ktore firmy aktualnie oferuja najuczciwsze / najmniej skomplikowane umowy leasingowe? Prowadze dzialalnosc jednoosobowa, jestem zainteresowany leasingiem samochodu osobowego na 2 lub 3 lata, a nastepnie wykup na potrzeby prywatne (nie planuje sprzedazy). Chcialbym moc poruszac sie nim takze poza granicami Polski.
Nie jest łatwo doradzić mając zbyt mało danych.
Z wyjazdem poza granice generalnie nie ma kłopotu.

Mogę polecić skorzystanie z tego: http://www.fmleasing.pl/wyszukiwarka-leasingu, a następnie z analizy ofert.

ODPOWIEDZ