Strzeżcie się dziękuję ludziom na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
przyszły leasingobiorca

Strzeżcie się dziękuję ludziom na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: przyszły leasingobiorca »

Ludzie na tym forum dziękuję wam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeczytałem wasze porady!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomogło rewelacyjnie!
A najważniejsza porada jest o wypowiedzeniu umowy!!!!!!!!!! Apeluję żeby zrobic to na czerwono i niech wszyscy to czytają!!!!!!!

Dziś wybrałem finansującego i nie będzie to oferta najtańsza!!!!!!!!! Najtańsza była o pona 2% droższa od najtańszej! Tylko w tej najtańszej był taki kwiatek że po wypowiedzeniu umowy nie pomniejszą mi kary o wartość zabranego samochodu!!!!!!!
I najważniejsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musiałem o to zapytać kolegi prawnika bo to nie piszą tak że oni nie pomniejszą tego odszkodowania. Oni nie piszą nic i nie ma nic o tym że pomniejszą. Czyli mogą nie pomniejszyć a ja nie mógłbym z tym nic zrobić.
Uważajcie ludzie!!!!!!!!!! To taki nie winny zapis że nikt na to nie wpadnie!!!! Gdyby nie to forum to nie wiedział bym tego!!!!! A dzięki wam prawnik mi powiedział że mogą mnie puścić w skarpetkach!!!!!! Ale nawet on o tym nie wiedział ze to może być taki szwindel!!!!! Musiałem mu powiedzieć czego ma szukać!!!!

Pozdrawia was przyszły leasingobiorca!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Strzeżcie się dziękuję ludziom na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Lui »

Grunt to umieć wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. 8-)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Strzeżcie się dziękuję ludziom na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Michał Krupiński »

:)
Cieszę się, że forum okazało się pomocne.

Nie lubię zachęcać do wymieniania nazw firm, które podpadły, ale w tym przypadku może ona przydać się wszystkim forumowiczom i również Stowarzyszeniu Leasingobiorców.

Ideałem byłoby, gdybyś mógł wkleić kluczowe zapisy OWUL. Myślę, że każdy chętnie je przeczyta. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ