Otrzymałem ofertę leasingu mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowania. Firma to apteka. Czy to dobra oferta?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
piotrek

Otrzymałem ofertę leasingu mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowania. Firma to apteka. Czy to dobra oferta?

Post autor: piotrek »

Witam, jestem zainteresowany leasingiem mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowanie. Firma to apteka.

Otrzymałem ofertę, prośba o ocenę osób kumatych ;)

IT- wartość 12000 ,okres-2 lata, opłata wstępna 2400, wartość końcowa 120, suma opłat 114,34%, 24x466,71

meble - wartość 27000, okres 2lata, opłata wstępna 5400, wartość końcowa 4860, suma opłat 120,14%, 24x924,08

Dziękuje


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Otrzymałem ofertę leasingu mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowania. Firma to apteka. Czy to dobra oferta?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

piotrek pisze:Witam, jestem zainteresowany leasingiem mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowanie. Firma to apteka.

Otrzymałem ofertę, prośba o ocenę osób kumatych ;)

IT- wartość 12000 ,okres-2 lata, opłata wstępna 2400, wartość końcowa 120, suma opłat 114,34%, 24x466,71

meble - wartość 27000, okres 2lata, opłata wstępna 5400, wartość końcowa 4860, suma opłat 120,14%, 24x924,08

Dziękuje
Oprocentowanie pierwszej oferty 16,2%, a drugiej 19,2%.
Czyli drogo jak jasna cholera, ale....

... biorąc pod uwagę, że mało kto chce dawać w leasing meble, a wartość IT jest niewielka, to ogólnie nie jest łatwo o dobrą ofertę finansowania. Mimo wszystko to co masz jest zdzierstwem na maksa.

Wiele zależy też od tego czy firma jest w miarę mocna, czyli jak długo działa i jaką ma zdolność.

Awatar użytkownika
piotrek

Re: Otrzymałem ofertę leasingu mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowania. Firma to apteka. Czy to dobra oferta?

Post autor: piotrek »

Tomek_P pisze:
piotrek pisze:Witam, jestem zainteresowany leasingiem mebli i sprzętu IT-komputery, oprogramowanie. Firma to apteka.

Otrzymałem ofertę, prośba o ocenę osób kumatych ;)

IT- wartość 12000 ,okres-2 lata, opłata wstępna 2400, wartość końcowa 120, suma opłat 114,34%, 24x466,71

meble - wartość 27000, okres 2lata, opłata wstępna 5400, wartość końcowa 4860, suma opłat 120,14%, 24x924,08

Dziękuje
Oprocentowanie pierwszej oferty 16,2%, a drugiej 19,2%.
Czyli drogo jak jasna cholera, ale....

... biorąc pod uwagę, że mało kto chce dawać w leasing meble, a wartość IT jest niewielka, to ogólnie nie jest łatwo o dobrą ofertę finansowania. Mimo wszystko to co masz jest zdzierstwem na maksa.

Wiele zależy też od tego czy firma jest w miarę mocna, czyli jak długo działa i jaką ma zdolność.
Dzięki, do jakiego poziomu można realanie zejść przy takich uwarunkowaniach ?

Firma nowa z aspiracjami ;)


ODPOWIEDZ