Narobiłem sobie długów więc moja historia w bik, us czy krd jest niezbyt ciekawa. Czy mam szansę na leasing?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
PiotrP
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2015, o 17:46

Narobiłem sobie długów więc moja historia w bik, us czy krd jest niezbyt ciekawa. Czy mam szansę na leasing?

Post autor: PiotrP »

Witam serdecznie,

Zainteresowany jestem leasingiem, ale w moim przypadku pojawiają się schody.

W latach 2006-2011. prowadziłem sklep, narobiłem sobie długów więc moja historia w bik, us czy krd jest niezbyt ciekawa.
Aktualnie mieszkam na wyspach, miesiąc temu otworzyłem spółkę i chciałbym zrobić oddział w Polsce w związku z tym, potrzebował bym 3-4 auta.
Z tego co wyczytałem to raczej nie ma szans na leasing - ew. leasing bez sprawdzania, co jest raczej niezbyt opłacalne, bo jest to bardzo droga forma.

Zastanawiam się, co tak naprawdę mogę podziałać w tym temacie.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Narobiłem sobie długów więc moja historia w bik, us czy krd jest niezbyt ciekawa. Czy mam szansę na leasing?

Post autor: Michał Krupiński »

PiotrP pisze:Witam serdecznie,

Zainteresowany jestem leasingiem, ale w moim przypadku pojawiają się schody.

W latach 2006-2011. prowadziłem sklep, narobiłem sobie długów więc moja historia w bik, us czy krd jest niezbyt ciekawa.
Aktualnie mieszkam na wyspach, miesiąc temu otworzyłem spółkę i chciałbym zrobić oddział w Polsce w związku z tym, potrzebował bym 3-4 auta.
Z tego co wyczytałem to raczej nie ma szans na leasing - ew. leasing bez sprawdzania, co jest raczej niezbyt opłacalne, bo jest to bardzo droga forma.

Zastanawiam się, co tak naprawdę mogę podziałać w tym temacie.
Ciężko coś doradzić.

Jako osoba fizyczna lub wspólnik w spółkach osobowych jesteś "spalony" dla dobrych i tanich firm. Jeżeli otworzysz spółkę kapitałową i nie będziesz występował w zarządzie, tylko będzie ktoś czysty, to szansa na leasing wzrośnie.
Aczkolwiek leasingodawcy też niezbyt chętnie patrzą teraz na świeżo otworzone spółki kapitałowe, bez historii.

Chyba, że da się jakoś udokumentować, że ta nowa działalność ma ręce i nogi, jest konsekwencją czegoś co już działa, itd.

Pytanie jeszcze jaka wartość tych samochodów, bo jeżeli w sumie grubo powyżej 100 tys. złotych, to też będzie ciężko o leasing w procedurze uproszczonej, przeznaczonej dla nowych firm.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Primoloco
Posty: 2
Rejestracja: 4 lis 2016, o 22:13

Re: Narobiłem sobie długów więc moja historia w bik, us czy krd jest niezbyt ciekawa. Czy mam szansę na leasing?

Post autor: Primoloco »

Leasing bez BIK nie musi być przesadnie drogi. Są firmy leasingowe na rynku usług finansowych, których oferta w zakresie kosztów, niewiele odbiega od oferty dowolnego banku. Przy próbie pozyskania leasingu z negatywnym BIK-iem w grę wchodzi wtedy konieczność wyższej wpłaty własnej i wybór pojazdu z nieprzesadnie starego rocznika (max. 5 lat).
Odejdź od problemu, dojdź do rozwiązania.


ODPOWIEDZ