[WYDZIELONE Z TEMATU] Najlepsza firma leasingowa?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
boomber

[WYDZIELONE Z TEMATU] Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: boomber »

Witam ,

Co do samych firm leasingowych podchodźcie uważanie . Ja miałem dość duże przygody z EFLem . Za spóźnienie się 2 dni w zapłacie FV dostawałem KARY!! Do tego sprzedadzą ci leasing szybciutko ale żeby się tam dodzwonić to trzeba przejść długą drogę jaką zapewni nam infolinia.
Po tym doświadczeniu dość nie miłym posłuchałem kolegi , który skorzystał z firmy Guru Financial - taki broker z Krakowa. Chłopaki mi zaproponowali kilka firm , kilka odradzili pomimio mniejszych kosztów. Jak sie coś dzieje to dzwonię do nich bo przynajmniej mam numer do doradcy !!! . Generlanie szukajcie informacji jak najwięcej zanim "ożenicie" się z jakąś firmą .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Podejrzenie spamu:
Istnieje ryzyko, że wpis ten jest celową manipulacją.
Jeśli uważasz inaczej poinformuj nas o tym admin@forumleasing.pl
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA ADMINISTRACJI //
Wątek został wydzilony z tematu:
Najlepsza firma leasingowa?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
KOLEC
Posty: 316
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 10:56

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: KOLEC »

boomber pisze:Witam ,

Co do samych firm leasingowych podchodźcie uważanie . Ja miałem dość duże przygody z EFLem . Za spóźnienie się 2 dni w zapłacie FV dostawałem KARY!! Do tego sprzedadzą ci leasing szybciutko ale żeby się tam dodzwonić to trzeba przejść długą drogę jaką zapewni nam infolinia.
Po tym doświadczeniu dość nie miłym posłuchałem kolegi , który skorzystał z firmy Guru Financial - taki broker z Krakowa. Chłopaki mi zaproponowali kilka firm , kilka odradzili pomimio mniejszych kosztów. Jak sie coś dzieje to dzwonię do nich bo przynajmniej mam numer do doradcy !!! . Generlanie szukajcie informacji jak najwięcej zanim "ożenicie" się z jakąś firmą .
Reklama (krypto) dźwignią handlu.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Lui »

boomber pisze:Witam ,

Co do samych firm leasingowych podchodźcie uważanie . Ja miałem dość duże przygody z EFLem . Za spóźnienie się 2 dni w zapłacie FV dostawałem KARY!! Do tego sprzedadzą ci leasing szybciutko ale żeby się tam dodzwonić to trzeba przejść długą drogę jaką zapewni nam infolinia.
Po tym doświadczeniu dość nie miłym posłuchałem kolegi , który skorzystał z firmy Guru Financial - taki broker z Krakowa. Chłopaki mi zaproponowali kilka firm , kilka odradzili pomimio mniejszych kosztów. Jak sie coś dzieje to dzwonię do nich bo przynajmniej mam numer do doradcy !!! . Generlanie szukajcie informacji jak najwięcej zanim "ożenicie" się z jakąś firmą .
Coś mi przypomina ten post.
Chhhhyba to:
http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... rt=0#p1181
:)

Nie doczekałem się wtedy odpowiedzi, która firma leasingowa jest taka dobra, że poleca ją guru.
Może napisz, to będzie cenna informacja dla czytających to forum. 8-)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Awatar użytkownika
KOLEC
Posty: 316
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 10:56

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: KOLEC »

Nie doczekałem się wtedy odpowiedzi, która firma leasingowa jest taka dobra, że poleca ją guru.
Może napisz, to będzie cenna informacja dla czytających to forum. 8-)

Ten koleżka spamuje w ten sam sposób na wielu forach finansowych i to już od ponad roku.
Może to usunąć? :roll:

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Michał Krupiński »

KOLEC pisze:Ten koleżka spamuje w ten sam sposób na wielu forach finansowych i to już od ponad roku.
Może to usunąć? :roll:
IMO nie ma sensu. Kolega sam sobie wystawia laurkę i jest to jakiś sygnał dla potencjalnych klientów, którzy sami zadecydują czy chcą korzystać z usług firmy stosującej takie metody, czy nie.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
huhuhehe

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: huhuhehe »

Ten koleżka spamuje w ten sam sposób na wielu forach finansowych i to już od ponad roku.

Czego wymagać od jakiegoś pośredniczyny jeżeli takie metody stosują poważne firmy leasingowe.
Impuls Leasing podszywa się pod zadowolonych klientów i wypisuje w necie takie wpisy: "wybrałem ich bo jako jedyni mieli promocję - dają darmowe ubezpieczenie dla samochodu".
Nie jest to przypadek, bo pojawia się to na wielu forach.

a wogóle to tym "darmowym" ubezpieczeniem samochodu jest roczna składa na DAS.
Niezła żenka.

Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

[WYDZIELONE] Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: rooster »

A moze jakies dowody? Skad mamy wiedziec, ze jest jak piszesz?

Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Hoover »

Ogólnie to Impuls reklamuje się na forach dość intensywnie, ale z podszywaniem się pod klientów jeszcze nie słyszałem. :roll:

Awatar użytkownika
huhe

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: huhe »

Chyba niewiele widzieliście. Polecam użyć googli.\
Gdzie tylko jest coś o leasingu wpisuje się ten z guru, a ostatnio impuls leasing. Schemat zawsze jest ten sam.
A nie przepraszam - impuls ma wpisy, że reklamuje się też oficjalnie, ale dużo jest w trzeciej osobie, gdzie ktoś sobie ewidentnie wali w członka.
To jakiś marketing dla ubogich. Takiego pośrednika można zrozumieć, ale firmę leasingową z aspiracjami?? :D
Totalna żenka


ODPOWIEDZ