Leasing samochodu - jak największy wykup po zakończeniu umowy

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
palacz

Re: Leasing samochodu - jak największy wykup po zakończeniu umow

Post autor: palacz »

Możesz skorzystać z jakiejś formy leasingu z serwisem albo full service leasingu gdzie wartość rezydualna samochodu jest ryzykiem leasingodawcy. W skrócie wykup będzie przy 4 latach nawet wyższy niż 20%.
Wiele zależy jeszcze co to za marka i model samochodu, kolor, wyposażenie i przede wszystkim roczne przebiegi.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
marcinos
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2014, o 11:29

Re: Leasing samochodu - jak największy wykup po zakończeniu umow

Post autor: marcinos »

Nie bardzo orientuję się w tych szczegółach ale mogę napisać, że samochód do 75 000 zł, rocznik 2014 lub 2015.
- Ford Focus 1.6 benzyna
- Kia Ceed 1.6 benzyna
- Hyundai i30 1.6 benzyna
- Opel Astra j lub k 1.4 T
- Megane 1.6 benzyna

Wyposażenie preferuję raczej bogate ale minimum to :
- poduszki powietrzne przednie, tylne
- kurtyny powietrzne
- alarm z czujnikiem przechyłu
- kierownica obszytą skórą
- klimatyzacja z pewnością ( manualna może być, nie mam parcia na automatyczną )
- światła do jazdy dziennej
- czujniki parkowania tylne
- isofix

Kolor i lakier to sprawa drugorzędna, dla mnie może być to nawet biały bo bardzo lubię białe samochody.
Samochód ma być od ręki, może być demo, nie skorzystam z opcji czekania na nowy jak poprzednio. Chciałbym w tym samym miesiącu sprzedać wykupiony samochód i w tym samym kupić aby faktury mi się w miarę wyzerowały.
Przebiegi roczne do 20/25 000 km.

Awatar użytkownika
palacz

Re: Leasing samochodu - jak największy wykup po zakończeniu umow

Post autor: palacz »

W przypadku FSL tylko samochód nowy wchodzi w grę.

Najlepiej złożyć zapytanie do leasingodawców o przygotowanie oferty, ale sugerowałbym być bardziej sprecyzowanym. Przynajmnej jeżeli chodzi o markę.


ODPOWIEDZ