wynajem długoterminowy auta

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
zof.szczotkiewicz@gmail.com

wynajem długoterminowy auta

Post autor: zof.szczotkiewicz@gmail.com »

Dzień dobry .Mam auto w opcji wynajem długoterminowy i chciałabym zamienić umowę na leasing ,czy to w ogóle jest możliwe .Moja umowa na wynajem auta nie ma jeszcze roku.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1233
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: wynajem długoterminowy auta

Post autor: Jarosław Król »

Cześć,
Rozumiem, że chodzi o zmniejszenie wykupu i ewentualnie wydłużenie okresu? Jeśli tak, to jest to technicznie wykonalne, ale w praktyce nie każdy leasingodawca się na to zgadza albo zgadza z dużymi ograniczeniami. Zwłaszcza tzw. fabryczni leasingodawcy, czyli, np.: Volkswagen, Toyota itd. robią pod górkę. Więc musisz pytać bezpośrednio u swojego finansującego, jakie ma rozwiązanie.

ODPOWIEDZ