Sprzedaż samochodu wykupionego z leasingu

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Pogo

Sprzedaż samochodu wykupionego z leasingu

Post autor: Pogo »

Na samochód wykupiony z leasingu została wystawiona faktura VAT na firmę, która nie została wprowadzona do obrotu ( wykup na osobę prywatną) czy przy sprzedaży takiego samochodu na umowie powinna być wpisana firma czy tylko osoba prywatna która go wykupiła?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1233
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Sprzedaż samochodu wykupionego z leasingu

Post autor: Jarosław Król »

Pogo pisze: 28 cze 2023, o 19:40 Na samochód wykupiony z leasingu została wystawiona faktura VAT na firmę, która nie została wprowadzona do obrotu ( wykup na osobę prywatną) czy przy sprzedaży takiego samochodu na umowie powinna być wpisana firma czy tylko osoba prywatna która go wykupiła?
Tylko dane prywatne, ponieważ sprzedajesz jako osoba prywatna.

ODPOWIEDZ