Niższe stopy = tańszy leasing. Sprawdź, o ile. Czy obniżono Ci już ratę?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 906
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Niższe stopy = tańszy leasing. Sprawdź, o ile. Czy obniżono Ci już ratę?

Post autor: FmLeasing.pl »

Leasing tańszy po obniżkach stóp! RPP obniżyła stopy procentowe - łącznie o 1 punkt proc. od września do października 2023. Co to oznacza dla Ciebie? Główna stopa spadła z 6,75% do 5,75%, co przekłada się na niższe koszty leasingu. Sprawdź szczegóły!

Jak ta zmiana wpływa na leasingobiorców? Zarówno nowe, jak i trwające umowy leasingu mogą teraz mieć niższe raty. Dowiedz się, o ile powinna spaść Twoja miesięczna rata i czy Twój leasingodawca już ją obniżył. Nie przegap tych informacji!

Co przyniesie przyszłość? Czy kolejne obniżki stóp są możliwe? Wszystko zależy od inflacji i polityki monetarnej. Dowiedz się więcej o obecnych trendach i potencjalnych zmianach w kosztach leasingu. Bądź na bieżąco z finansami!

Czytaj dalej: Leasing tańszy po obniżkach stóp. O ile niższa rata?
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej