Leasing operacyjny - cesja

Sprawy związane z przebiegiem umowy, użytkowaniem przedmiotu, cesją, zakończeniem, wykupem, windykacją itp.
Awatar użytkownika
Lui
PRO

Re: Leasing operacyjny - cesja

Postautor: Lui » 25 kwie 2019, o 20:15

Chester pisze:Zastosowałem się do wskazówek, doradca VWL zaproponował, aby dla pewności to obecny leasingobiorca zwrócił się o symulację i ustalenie nowego harmonogramu , koszt 50 zł netto, wówczas VWL ustali nowy harmonogram i wtedy mi przekaże. Coś takiego mi doradca VWL zaproponował.

A! - no to też jest dobra opcja. Myślałem, że dotychczasowy leasingobiorca nie będzie chciał się w to bawić, bo to zawsze kolejna czynność i czas i ryzyko (bo zmieni harmonogram, a Ty możesz się wycofać albo nie dostaniesz zgody na cesję od VWL), ale jeśli jest taka możliwość to zdecydowanie jest to najlepsze wyjście.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Wróć do „Mam leasing...”