[Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
4
33%
Wszystko w porządku
4
33%
Przeciętnie
3
25%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
1
8%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
40-lol

Re: Tak się szepcze w (o) PKO Leasing

Postautor: 40-lol » 22 paź 2014, o 09:36

apomac nie słyszał jeszcze o klauzulach abuzywnych oraz niewspółmierności świadczeń i nierówności stron w umowach. Prezentuje typowy poziom pracownika "krajowej instytucji finansowej"
.
Podobnie jak pracownicy tego "potentata" Leasingowego po stażu w łódzkich telecentrach. Nie wiedzą, że odebranie przedmiotu wymaga tytułu egzekucyjnego i działania przez komornika, a składanie donosów na Policję przeciwko klientom nie chcącym wydać przedmiotu będzie umarzane lub w przypadku wszczęcia śledztwa przedmiot będzie zabezpieczony na policyjnym parkingu lub pozostawiony we władzy posiadacza.
Nie liczcie także na prawidłową interpretację umów i zapisów ogólnych, potrafią za opóźnienie w zapłacie za flotę ciężarówek przysłać wezwanie zapłaty za każdą ciężarówkę i policzyć za każde osobną prowizję, mimo że warunki ogólne UL są jednakowe dla wszystkich umów.
Pracowników traktują tak samo jak pracownicy traktują klientów - obce im jest wypłacanie obiecanych premii, nie trudzą się analizą biznesową transakcji przed zakupem i oddaniem w leasing. Transakcje traktują jako koło ratunkowe dla firm umoczonych w transakcji ich Banku-matki, albo przymykają oczy na takie które w ogóle nie powinny być brane do leasingu bo rączka w rączkę jakiś znajomy królika na stanowisku doradcy musi wziąć premię za sprzedaż, więc może sprzedawać byle co. Większość ma jednak robić kurz papierami i tanio kosztować pracodawcę - jak wyrobi plan to się ich po roku zmieni na nowych
.
Kolorytem central dużych firm lokowanych w Łodzi jest bajzel gdzie ręka rękę myje i potomkowie czerwonych udają specjalistów rynkowych. W strukturze PKO opierają się na jednym - kilku fachowcach z uprawnieniami zawodowymi - radcowskimi - księgowymi - na cały kraj, którzy biorą zlecenia od każdego pisemka przygotowanego za nich przez jakiegoś darmowego stażystę. I nikt poza nimi nie ma prawa się do tego dotknąć, bo możne się okazać że jednak się na czymś zna lepiej od średniej w tym kiepskim towarzystwie. Może ten beznadziejnie niski poziom merytoryczny i organizacyjny pracowników, to skutek struktury miejsc pracy w mieście, w którym hinduscy pariasi wykupili centra BPO zatrudniając tanich polskich wklepywaczy cyferek do komputerów. Jednak są w PL firmy leasingowe nie robiące aż takich problemów klientom i potrafiące wznawiać automatycznie umowy po zapłacie zaległości za stałą opłatę zryczałtowaną wymienioną w taryfie. Ale PKO Leasing do takich firm nie należy. Tam się każdy włos dzieli na cztery i w każdym g... grzebie patykiem, bo trzeba pokazać klientom kto rządzi.Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
ZawadaKasia

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing (BFL)

Postautor: ZawadaKasia » 14 lis 2014, o 13:13

Wybrałam przeciętnie, chciałabym mieć niższą ratę


Awatar użytkownika
Cacalia

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing (BFL)

Postautor: Cacalia » 9 gru 2014, o 18:38

Leasing nie wysoko oprocentowy. Obsluga bardzo miła, nie tylko przy podpisywaniu umowy:)


Awatar użytkownika
naiwny

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing (BFL)

Postautor: naiwny » 13 maja 2015, o 16:40

// Treść wpisu została usunięta jako niekonkretna bądź oszczercza.

// Użytkownik otrzymał przed usunięciem możliwość doprecyzowania wpisu, ale z niej nie skorzystał.


Awatar użytkownika
Smok

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing

Postautor: Smok » 1 cze 2018, o 12:00

Witam,
Miałem kilka samochodów w RL i miałem delikatne poślizgi płatnośći było wszystko ok. Teraz mam dwa samochody które przejął pko leasing i wala odsetki i nie ma takiej kultury do klijenta jak w RL.W tej firmie czuję się jakby wracało się do komuny. Następny leasing jak będę brał to grubo będę sie zastanawiał nad firmą.


Awatar użytkownika
KlientTejKomuny

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing

Postautor: KlientTejKomuny » 8 lis 2018, o 09:51

ODRADZAM PKO leasing. Mam tam 4 pojazdy, w sumie od w sumie 3 lat. Żadnych opóźnień w spłatach, wszystko z mojej strony jak należy.
PKO to jest komunistyczny relikt z minionych czasów. Mam jeszcze 5 innych leasingów (mleasing, idea, rci, vw, bzwbk) więc mam bardzo dobre porównanie. Poziom obsługi nie jest niski, jest ŻENUJĄCO niski. Formalności i biurokratyzacja kosmiczna.
1. Rosnące opłaty w czasie trwania umów.
2. Zmiany cenników - podwyższanie obowiązujących opłat.
3. Ok, skoro ich praktyki mi się nie podobają to mogę pojazd wykupić. Chciałem wykupić, zgłosiłem się po wykup. W efekcie przysłali ofertę wyższą o kilka tysięcy złotych niż wynika to z rat i kwot do zapłaty... Plus prowizja 1000 zł za wcześniejszy wykup, sporządzenie oferty.
4. Wystawiają faktury za usługi których w ogóle nie zrealizowali. Czy tego nie powinno nazwać się już oszustwem? Jak można żądać zapłaty za coś czego w ogóle nie wykonali?

Stanowczo i zdecydowanie odradzam!


Awatar użytkownika
TOM

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o PKO Leasing

Postautor: TOM » 20 mar 2019, o 12:34

Katastrofa. Wszystkich, którzy zamierzają wziąć leasing w PKO Leasing, przestrzegam niech się uzbroją w cierpliwość. Wymysły analityków ciągnął się w nieskończoność. Załatwianie leasingu w 14 dni to jak na 21 wiek katastrofa kompetencyjono organizacyjna.


Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”