[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
6
19%
Przeciętnie
4
13%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
20
63%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1012
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Jarosław Król » 15 mar 2019, o 09:27

możesz mi pisze:Bluzgi ? -nie ma przekleństw.

"Ścierwa", "szczuro-kloaczne istoty" to Twoim zdaniem nie przekleństwa?
Zresztą bluzgi to nie tylko przekleństwa - chyba, że na potrzeby własne masz jakąś inną definicję.

możesz mi pisze:Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.

Nikt ci nie broni krytykować tego czy innego leasingodawcy.
Cenzura myli ci się z moderacją.

Powtórzę jeszcze raz:
"Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza."
Jak widzisz wpis, w którym napisałeś jakiś konkret (co prawda niewielki i trzeba było cię o to poprosić) jest widoczny na forum.Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
MPM

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: MPM » 21 maja 2019, o 15:06

możesz mi pisze:
Jarosław Król pisze:
klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?

Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.

O wielki cenzorze!
Bluzgi ? -nie ma przekleństw. Pomyliło ci się łuczywo z tym drugim do rymu.
Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.


Fakt, ciężko się czysta Twoje wpisy. Uparłem się i przebrnąłem. I stwierdziłem ,że musiałbym to pogrupować ,zeby zrozumieć ;)

Dobrze by było ,zebyś też napisał , czy firma, którą obsmarowaleś wyszła z Twarzą i załatwiła wszystkie Twoje postulaty ? To ważne. Bo czym innym jest przyjąć krytykę i ją olać a czym innym jest ją przyjąć i naprawić błąd + rozwiązać indywidualny problem. Więc jak ??


Awatar użytkownika
Winetu

zwrot pojazdu

Postautor: Winetu » 6 cze 2019, o 23:33

Pragne podzielić sie opinią na temat masterlease wg mnie jest to firma oszust,która lisinguje powypadkowe samochody i wyciąga ile może z klienta .Miałem u nich BMW 5 w lisingu przez 4lata po 2 nastąpiło zerwanie łańcucha rozrządu wskutek prawdopod. złego serwisowania tego samochodu .Moje koszty naprawy 10000 pln żadnej pomocy z ich strony nic,powrót z urlopu zastępczym z polisy AC.W trakcie eksploatacji schodzenie lakieru z przedniego błotnika skierowali mnie na lakierowanie do serwisu hyundaja!Diagnoza prawdopodobnie złe wcześniejsze lakierowanie elementu czyli samochód po kolizji.Następnie stwierdziłem opisanie listwy wewnętrznej starym nr rej czyli też coś tu robiono.Nie wykupiłem tego samochodu faktura za ponadnormatywne zużycie samochodu mimo nieprzekroczonego przebiegu za drobne rysy na lakierze kilka było już przy odbiorze samochodu jak i zabrudzenia środka czyli co należy go prać wewnątrz?CO z tym robić odwoływać się do federacji konsumenckiej czy prawnika ,gdyż samochód wg mnie nosi ślady normalnego zużycia a im ciągle mało kasy ,byłbym wdzięczny za podpowiedż
:evil:


Awatar użytkownika
opinie@masterlease.pl

Re: zwrot pojazdu

Postautor: opinie@masterlease.pl » 7 cze 2019, o 11:00

Winetu pisze:Pragne podzielić sie opinią na temat masterlease wg mnie jest to firma oszust,która lisinguje powypadkowe samochody i wyciąga ile może z klienta .Miałem u nich BMW 5 w lisingu przez 4lata po 2 nastąpiło zerwanie łańcucha rozrządu wskutek prawdopod. złego serwisowania tego samochodu .Moje koszty naprawy 10000 pln żadnej pomocy z ich strony nic,powrót z urlopu zastępczym z polisy AC.W trakcie eksploatacji schodzenie lakieru z przedniego błotnika skierowali mnie na lakierowanie do serwisu hyundaja!Diagnoza prawdopodobnie złe wcześniejsze lakierowanie elementu czyli samochód po kolizji.Następnie stwierdziłem opisanie listwy wewnętrznej starym nr rej czyli też coś tu robiono.Nie wykupiłem tego samochodu faktura za ponadnormatywne zużycie samochodu mimo nieprzekroczonego przebiegu za drobne rysy na lakierze kilka było już przy odbiorze samochodu jak i zabrudzenia środka czyli co należy go prać wewnątrz?CO z tym robić odwoływać się do federacji konsumenckiej czy prawnika ,gdyż samochód wg mnie nosi ślady normalnego zużycia a im ciągle mało kasy ,byłbym wdzięczny za podpowiedż
:evil:


@Winetu, prosimy o kontakt na opinie@masterlease.pl
Chcielibyśmy omówić Twoją sytuację.

Zespół Masterlease


Awatar użytkownika
SK S

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: SK S » 11 cze 2019, o 23:49

Również zostaliśmy oszukani przez firmę Masterlease oddział Wrocław.

W dniu 11.05.2019 r. odebraliśmy niespełna 2 letni samochód, z zapewnieniem, że jest bezwypadkowy. Dzisiaj na przeglądzie pozakupowym okazało się, że samochód miał malowane wszystkie elementy po prawej stronie, posiada uszkodzenia podwozia oraz geometrii.

Złożyliśmy wniosek reklamacyjny i czekamy na rozpatrzenie, tylko z tego co czytam raczej nie ma co liczyć na szybkie załatwienie sprawy. Na pewno wrócę, żeby opisać dalszy przebieg sprawy, jak dostaniemy odpowiedź od firmy Masterlease. Póki co radzę dokładnie weryfikować auta od tej firmy.


Awatar użytkownika
opinie@masterlease.pl

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: opinie@masterlease.pl » 12 cze 2019, o 09:30

@SK S, prosimy o kontakt na opinie@masterlease.pl
Chcielibyśmy omówić opisaną sytuację.

Zespół Masterlease


Awatar użytkownika
Winetu

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Winetu » 14 cze 2019, o 23:37

dalszy ciąg historii ponadnormatywnego zużycia bmw 528i LU688CH na złożoną reklamację dostałem 2 maile iż z powodu mojego nie stawienia się na powtórną weryfikację reklamacja nie zostaje uznana tylko,że nikt nie powiadomił mnie o powtórnej weryfikacji ,sprawą zajmuje się już prawnik.


Awatar użytkownika
naiwny

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: naiwny » 24 cze 2019, o 12:08

Opinia znaleziona w sieci
"Petent
8 marca 2019 o 12:07 | Odpowiedz

Sam leasing ok. ale w razie szkody zaczyna się masakra. Prawie miesiąc temu miałem szkodę i to co mogę zrobić dla rozładowania nerwów to porozmawiać z przemiłą obsługa infolinii. Obiecują kontakt z opiekunem szkody, z serwisem, monity, ponaglenia ale NIC się nie dzieje, no może z wyjątkiem faktur za składki ubezpieczeniowe – te są zawsze w terminie. Radzę przemyśleć dwa razy umowę z Master bo Klientem jesteś tylko do chwili podpisania umowy, potem stajesz się tylko klientem albo raczej petentem."
Potwierdzam w całej rozciągłości. Ostatnia szkoda zgłoszona 06.04.2019 do tej pory - NIC nawet kosztorys naprawy nie jest uzgodniony. Ale raty leasingowe pomimo że auto nieużywane - wymagalne w terminie. Jest to trzecia szkoda i wszystkie załatwiane w ten sam sposób - pełna olewka klienta... sorry ... petenta. Zero informacji, sam muszę się dopytywać na jakim etapie jest likwidacja szkody. Owszem, próbowali zatrzeć złe wrażenie , zaproponowali bony na paliwo .. ale co z tego jak auto jest nieużywane? Owszem, uszkodziłem go z własnej winy ale ludzie.. wymiana przedniej pękniętej szyby aż przez trzy miesiące??????? NIE POLECAM tej firmy i takiego wynajmu długoterminowego - ze względu na przebieg likwidacji szkód. Ja opłacam składkę ale na przebieg likwidacji szkody i naprawy kompletnie nie mam jako klient ŻADNEGO WPŁYWU.


Awatar użytkownika
Bartolomeo

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Bartolomeo » 27 cze 2019, o 11:14

Bardzo ODRADZAM i przestrzegam przed tą firmą. Absolutnie nie słuchajcie przedstawicieli, bo będą Wam wciskać każde kłamstwo. Potem w umowie dostajecie zupełnie inne warunki. Ceny są chyba z kosmosu wzięte. Zależy im tylko na wciśnięciu kitu i wydojeniu jeleni, którzy się na to nabiorą.


Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Gość » 28 cze 2019, o 09:28

Ja korzystałem z ich oferty. jestem zadowolony
Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”