[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
2
8%
Wszystko w porządku
10
40%
Przeciętnie
5
20%
Czuję niesmak
4
16%
Nigdy więcej
4
16%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
MAXAG

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: MAXAG »

Zgadza się

DRAMAT



rumun pisze: 3 kwie 2013, o 14:07 EFL jestem na nie. Dlaczego? Bo przygoda ze wszystkimi dużymi firmami leasingowymi najlepiej wygląda tylko na początku. A później? A później jesteś tylko cyferką w systemie.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej




Awatar użytkownika
aleksandra_w
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2024, o 12:01

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: aleksandra_w »

Nie wrócę z firmą do tego leasingodawcy i nie polecam. Byliśmy Klientami Idea Leasing i zostaliśmy później EFL, wszystko szło w miarę sprawnie, były potknięcia, ale jeszcze do 2019-2020 było ok. Potem praktycznie poczuliśmy się jak Klienci niechciani. Żeby nie było - wszystko uregulowane zgodnie z harmonogramem, nie mieliśmy opóźnień ani razu, z windykacją nie mieliśmy do czynienia więc w tej kwestii się nie wypowiem. Ale to co działo się przy ostatnim wykupie doprowadziło, że obecnie wszystkie 5 leasingów mamy w BNP Leasing (tez mają swoje minusy, ale są niewspółmiernie małe i nieistotne w skali). EFL - straszna obsługa posprzedażowa, nieistniejąca obsługa klienta, błędy na fakturach wykupu, brak kontaktu albo błędne odpowiedzi na infolinii (jeśli w ogóle można było się dodzwonić). Opiekun Klienta mówił co innego niż księgowość (próbowaliśmy wyjaśniać błędy na fakturach), błędne przewalutowania, korekty które robiły jeszcze więcej zamieszania... A obecnie hit - brak odpowiedzi na szereg maili w związku z zakończeniem umowy z 2022 roku (sic!), brak informacji o ubezpieczeniu auta. Dobrze, że chociaż księgowo udało się skorygować fakturę wykupu a to i tak przy pomocy naszego biura księgowego! Ogólnie jak już się ktoś zdecyduje na podpisanie umowy z EFl to musi mieć mocne nerwy na to co się dzieje później. Korzystaliśmy z wielu firm leasingowych przez czas funkcjonowania naszej firmy i nie kojarzę żadnej która miałaby tak złą obsługę klienta (posprzedażową)

Awatar użytkownika
EFL

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: EFL »

Dzień dobry, Pani Aleksandro,
prosimy o kontakt na: dm@efl.com.pl, chcielibyśmy poznać więcej szczegółów Pani sytuacji, tylko tak będziemy mogli ją zidentyfikować.

Zespół EFL


ODPOWIEDZ